Kumsalda Düğün için Kumsal Damatlık Modelleri

Yalın ayak kumlarda romantizmin doruklarında bir düğün konsepti için kumsal sizin tercihiniz ise damatlığınızı da ona göre seçmeniz gerekmekte. Deniz kıyısında, yumuşacık kumların hakimiyeti altındaki bir düğün için damatlık seçmek sizin için çok zor olmayacak. Bizim kumsal konseptini düşünerek hazırladığımız yazımızdaki önerilerden ve görsellerden ilham alarak hazırlık süresini oldukça hazlandırabilirsiniz.

Kumsalda gerçekleşecek bir düğün için en ideal renkler ekru, krem ya da renk severseniz eğer yaz renkleri uygun olacaktır. Kumaş olarak sizi sıcaktan bunaltmayacak olan keten doğru bir seçim olur. Ayakkabı tercihinizde düşünmenize gerek yok çünkü ayaklarınızın altında yumuşacık bir kum dururken size de çıplak ayakların sefasını sürmek uygun düşer. Yine de düğün sonrası ya da öncesi kullanmak için loafer ya da parmak arası deri terlikler damatlığınız ile büyük bir uyum içerisinde olacaktır.

prev-w2_kigili-damatlik-modelleri_hxlzop4d

Bej Renkte Keten Takımlar –  Kumsal Damatlık Modelleri

Kumsalın rengine, denizin mavisine en çok yakışan renklerden biri olan bej rengi ile oldukça şık görünen bir damatlığın sahibi olabilirsiniz. Bej ve keten bir takımın içine beyaz ya da buz mavisi gömlek çok yakışır. Kemer olarak kahve tonlarını seçmenizi öneririz. Ayakkabı olarak loafer ya da parmak arası terlikler düğün konseptinize oldukça yakışacaktır. Aksesuar olarak ise gözlük ya da şapka kullanabilirsiniz. Keten bir takımda ise hasır bir şapka harika duracaktır.

img51900x1234

Sevimli Takımlar –  Kumsal Damatlık Modelleri

Kumsalda yapılacak bir düğün konsepti sıcak ve samimi olacağından sizin stilinizde bütünlük açısından oldukça sevimli görünen unsurları barındırabilir. Damatlıkta ceketten uzak durmak isterseniz eğer, keten bir gömlek üzerine pantolon askılıklarınız ve renkli ya da takımınız ile uyumlu papyonunuz ile sevimli bir görünüm elde edebilirsiniz. Beyaz gömlek, bej rengi pantolon ve damatlığınıza renk katacak olan yaka çiçeği ve papyonunuz ile de harika görüneceğiniz kesin. Damatlığınızla uyumlu olacak olan ayakkabı seçiminde ise altı hasır üstü kanvas bir espadril oldukça hoş durur.

d7bcdf1da7d3383e1f483bc87b8b6e5b1429379746

Marin Esintili Takımlar –  Kumsal Damatlık Modelleri

Kumsalda gerçekleşecek düğününüz için daha elegan bir görünüm arıyorsanız eğer marin esintili takımlar tam da size göre. Marin esintili takımlar içerisinde kendinizi hem rahat hem şık hem de oldukça zarif hissedeceksiniz. Kumsalda düğün için damatlık seçerken rahatı da elden bırakmamak gerektiğinden, marin esintili takımınızın kombinini de ona göre yapmaniz da fayda var. Bembeyaz bir takım içerisine buz mavisi gömlek ya da mavi renginde pötikareli bir gömlek ile oldukça şık görünürsünüz. Yine krem rengi bir pantolon ve gömlek üzerine giyeceğiniz keten çizgili ceket ile de elegan bir görünüm yakalayabilirsiniz. Beyaz takım giymeyi tercih ederseniz eğer ayakkabı olarak çıplak ayak ya da loafer’ları tercih edin, keten takım giyecekseniz de canvas ayakkabılar doğru birer tercih olacaktır.

7350ef59b651e55761099b675afa7a691429379755

Beyaz Renkte Keten Takımlar –  Kumsal Damatlık Modelleri

Beyaz renkteki keten takımlar bir diğer elegan görünümü tercih edenlerin seçeneği olabilir. Denizin ve dalgaların büyüsü ile büyük bir uyum içerisinde olacak olan beyaz renkteki takımlarınız için ayakkabı yerine çıplak ayak kalmayı tercih edin. Damatlığınız ya tamamen beyaz olsun ya da gömlek olarak tercihiniz buz mavisinden yana olsun. Kravat yerine papyon ya da hiçbir şey kullanmadan açık yaka kullanımı tercih edin.

kenan-dogulu-dugun

Rahat Takımlar –  Kumsal Damatlık Modelleri

Kumsalda düğün için damatlık seçerken zaten en baştan rahatlığı da seçmiş oluyorsunuz. Ama siz daha da rahat olmak istiyorsanız eğer sizin için seçtiğimiz damatlıklara bir göz atın. Sizi sıcakta oldukça rahat hissettitecek, kasmayacak ve bunaltmayacak kombinleri tercih edin. Kumsalda gerçekleşecek düğününüz için damatlık seçerken rahatlığı da elden bırakmayan siz için en ideal kombinler;  şortlu, yakası açık ve hasır şapkalar ile kombinlenmiş olan damatlıklardır. Sizler için seçtiğimiz rahat takımlara bakarak ilham alabilirsiniz.

c909d4cc993234b1942d005f1254b2a71429379770

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!