Kumsalda Düğün İsteyenlere Öneriler

Evlilik teklifinden sonra adım adım hayalleriniz de gerçekleşmeye başladı. Söz, nişan, kına gecesi derken evliliğe ramak kaldı. Bir yaz düğünü için konsept arayışlarına girdiniz. Kır düğünü mü, havuz başı mı derken siz ve müstakbel eşiniz deniz aşığı çiftler olarak düğününüzün kumsalda olmasına karar verdiniz. Kumsalda düğün isteyen çiftlere bizlerinde önerileri olacak elbette. Detaya girdiğinizde kararsız kaldığınız birçok noktada sizin ufkunuzu açabilirsek eğer ne mutlu bize. Pastadan davetlilere olan jestelere, gelin çiçeğinden gelin ayakkabısına ve dekorasyona kadar sizin yerinize biz düşündük. İnce eleyip sık dokuduk ve sizlere harika seçkiler sunmaya çalıştık. Düğünün genelinden kopmadan hanımların da işini kolaylaştıracak jestlerde bulunduk. Bakalım sizlere sunduğumuz önerilerimiz nelermiş.

Pasta – Kumsalda Düğün

Kumsalda düğün yapmayı tercih ediyorsanız eğer konsept içerisinde bütünlüğü korumak büyük bir uyumu da beraberinde getirecektir. Deniz yıldızları, inciler, deniz taşları, balık ve aklınıza ne geliyorsa temanızda kullanabilirsiniz. Bu işin en eğlenceli tarafı aslında pastalardır. Klasik düğün pastasının ötesinde birkaç katlı olup, denizin renginde inci ve deniz yıldızları ile süslenmiş bir pasta harika görünecektir. Bunun yanı sıra, yemesi ve sunumu açısından daha kolay olabilecek bir şey daha var ki; cupcake’ler. Tek tek hazırlanan cupcake’lerinizi deniz kabukları gibi görünen beyaz çikolatalar ile süsleyerek şahane bir sunum yaratılabilirsiniz.

Davetlilere Jest – Kumsalda Düğün

Kusursuz bir düğün gerçekleştirmek istiyorsanız eğer, davetlilileriniz için de her şeyi düşünmeniz gerekmektedir. Kumsalda gerçekleşecek bir düğünde de davetlilere jestler yaparak onları memnun edecektir. Kumsala girene kadar ayakkabıları ile gelen davetliler, kumsaldan sonrasına çıplak ayaklarla devam edebilmeleri için onlara ayakkabılarını koyabilecek bir sepet ayarlayabilirsiniz. Güneşli bir düğünde,  güneş gözlüklerini unutanlara ise güneş gözlüğü sunabilir, küçük davetlilerinizi de unutmayarak onlara terlik verebilirsiniz.

Gelin Çiçeği – Kumsalda Düğün

Bir gelinin en önem verdiği şeyler arasında olan gelin çiçeği, kumsalda düğün yapanlar için oldukça şanslı oldukları bir husus. Oldukça yaratıcı olabilecek bir konsept olduğundan kusursuz bir gelin buketi de; deniz yıldızlarından, incilerden, mevsim çiçeklerinden ve deniz kabuklarından oluşan bir kombin ile mümkün olacaktır. Dilerseniz kocaman bir deniz kabuğunun içerisine de buketinizi yerleştirerek farklı taşıma yöntemi ile ilginç bir seçim yapabilirsiniz. Renk olarak; pastel tonlar, beyaz ve mor kumsala çok yakışan renkler olacaktır.

Dekorasyon – Kumsalda Düğün

Kumsal  gibi romantik bir yerdeyseniz eğer dekorasyonda vazgeçilmeziniz mumlar olsun. Mumlardan oluşturulan bir geçiş yolu, deniz yıldızları ile süslenmiş sandalyeler, deniz fenerleri ile aydınlatılmış oturma grupları oldukça hoş bir ambiyans yaratacaktır. Soft renklerden seçeceğiniz büyük cam vazolara renkli mevsim çiçeklerinden koyarak ortamı renklendirebilirsiniz. Büyük şamdanlar ya da fenerler kullanarak da mumla aydınlatma yapabilirsiniz. Denizin getirdiği kuru dallar, beyaz tüllerle de ortamı hareketlendirebilirsiniz.

Ayakkabı – Kumsalda Düğün

Kumsalda gerçekleşecek bir düğün için ayakkabı giymek oldukça gereksiz olacaktır. Hem ayağınıza kum kaçarak sizi husursuz edecek hem de kumda rahat yürümenizi engelleyecektir. Bunun yerine var yok arası çok şık çiçek buketlerinden halhallar kullanabilir ya da ayak süslerini tercih edebilirsiniz. Rahat olacağınız kadar ayaklarınızda da oldukça şık duracak olan bu tercihler ile kumsala çok yakışacaksınız!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!