Mad Men Düğün Teması İçin Öneriler

Mad Men dizisinin ne kadar popüler olduğunu bilmeyenimiz kalmadı artık. Bir de vintage ve vintage yeni tasarımların, şu günlerde içinde kaybolmuşken, Mad Men konseptli bir düğün için önerilerde bulunmakta boyunumuzun borcu oldu. Mad Men dizisinin bir fanıysanız ve o dönemdeki dünyayı kendinize yakın hissediyorsanız eğer bu konsept tam da size göre. 60’lı dönemlerin kıyafetleri, objeleri, tasarım ürünleri, dekorasyonu ve daha birçok detayını siz de düğününüzde sergileyebilirsiniz. Bizim sizler için önerilerde bulunacağımız gelinlik, pasta, davetiye, masa kompozisyonu ve atlatılmaması gerekn detaylarla düğününüze kısa sürede hazırlanacak ve kusursuz görüntünüz ile adeta diziden bir kare yaşıyor gibi hissedeceksiniz. Mad Men düğün teması için önerilerde bakalım sizleri neler bekliyor.

 

Gelinlik – Mad Men Düğün Teması İçin Öneriler

Mad Men dizisindeki Megan  kadar alımlı ve Betty kadar çocuksu bir ifadeye sahip olmak istiyorsanız eğer saç stilinizden gelinliğine kadar belli bir bütünlük içerisinde olmalısınız. Gelinliğinizi belden oturan, etek kısmı kloş modelden seçebilirsiniz. Daha yalın görünmek isterseniz eğer kalem elbise tam size göre olacaktır. Renk olarak beyaz ve kırık beyazı tercih edin. Boynunuzdan inci kolyeleri ve saçınız için de saç aksesuarını sakın eksik etmeyin.

Pasta – Mad Men Düğün Teması İçin Öneriler

Yenilikçi bir dönem olan 1960’lar da kişisel zevklerin ön plana çıktığını düşünürsek eğer siz de seçimlerinizde bunu esas alabilirsiniz. Daha düz, grafik bir pasta tercih edebilirken, daha renkli ve mevsim çiçekleri ile süslenmiş bir pasta da seçebilirsiniz. Düğün konseptinizin dışında, düğün süslemelerindeki renk sklasını düşünerek hareket ederseniz eğer kusursuz pastaya da ulaşmış olursunuz. Döneme ait formları kullanmak hem bütünlük açısından hoş görünecektir hem de dönemi tam anlamıyla yansıtmada size yardımcı olacaktır.

Davetiye – Mad Men Düğün Teması İçin Öneriler

Davetiyenizi seçerken Mad Men dizisinin afişinden ya da trailer’ından ilham alabilirsiniz. 60’lı yıllardaki afişler ve reklam ilanları da size ilham verebilir. Yine o döneme ait aksesuarlar, takılar ve kişisel eşyaları da stilize bir şekilde kullanarak tasarımcı eli değmiş, sanat eseri niteliğinde bir davetiye yaratabilirsiniz. O döneme ait fotoğraflar, dergiler, motifler ve formlar size ilham verebilir. Ayrıca, sizin için seçtiğimiz davetiyelere bakarak da fikir edinebilirsiniz.

Masa Kompozisyonu – Mad Men Düğün Teması İçin Öneriler

Mad Men düğün konsepti için önerilerde bulunurken masa kompozisyonu ile ilgili size yardımcı olmayı da unutmadık. Bir düğün için işk önce şu ya da bu önemlidir demek çok yanlış olur. Bir düğün için bütünlüğü korumak ve her şeyin birbiri ile uyumlu görünmesini sağlamaken önemlisidir. Bunun için masa kompozisyonu da oldukça önemli bir unsuru oluşturur. Organizatörünüz ile karar vereceğiniz bu bölüm için biz de sizlere önerilerde bulunduk. O döneme ait aksesuarları, objeleri ve mutfak detaylarını inceleyerek siz de fikir sahibi olur ve ne istediğinize kısa sürede karar verebilirsiniz.

Detaylar – Mad Men Düğün Teması İçin Öneriler

Detaylar konsepti yaşatmak davetlililerinize jestlerde bulunmak oldukça zarif tavırlardır. Bunun için konseptiniz Mad Men ise, dizide yakaladığınız hoş enstanteneleri düğününüzde de kullanabilirsiniz. Mesela, kişisel zevklerin ön plana çıktığı 60’lı yıllarda çok fazla sigara tüketilmesi durumuna esprili bir şekilde yaklaşarak kokteyl esnasında davetlilere sigarayı andıran ketçaba ve uç kısmı da çörek otuna batırılmış patates kızartması sunabilirsiniz. Yine o o döneme ait objeleri kullanmak görsel bir şölen niteliğinde olacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!