Malefiz Temalı Düğün! Ne Dersiniz?

Her çiftin hayalinde masal gibi bir düğün töreni var. Yapılan tüm hazırlıklar da masalları yaşatan bir düğün için… Peki, bu düğüne madalyonun diğer yüzünden bakmak ister misiniz? Tıpkı geçtiğimiz haftalara damgasını vuran Angelina Jolie’nin Malefiz filminde olduğu gibi…

Malefiz ‘Uyuyan Güzel’ masalına bambaşka bir gözle bakmanızı sağlıyor. Üstelik bu kadarla da kalmıyor. Filmin başrol oyuncusu Angelina Jolie, muhteşem kostümleri ve makyajıyla genç kızlara da ilham kaynağı oluyor. Hatta öyle ki gelecek yılın düğün temasının kesinlikle ‘Maleficent’ olacağına eminiz. O halde herkesten önce davranın ve düğün gününüzde Malefiz rüzgarları estirin. Hem galadan hem filmden uygulayabileceğiniz detaylar için ise yazımıza bir göz atın.

Bu Düğünün Başrolünde Siyah Bir Gelinlik Var!

Malefiz filmi boyunca Angelina Jolie’nin üzerinde, birbirinden gösterişli siyah elbiseleri görüyoruz. Ünlü oyuncu filmin galasında da geleneği bozmayarak Versace imzalı gösterişli bir kıyafetle çıktı kameraların karşısına. Filmin ve galanın etkisiyle ünlü tasarımcılar ise harekete geçti. Mesela bu tarza uygun ayakkabılar, Christian Louboutin tarafından şimdiden tasarlandı. Hal böyle olunca gelinlik sektörü de bu tarzın peşine çok yakında düşecek gibi görünüyor. Siyah gelinlikleri yeniden düğünlerde görmemiz an meselesi! Herkesten önce Malefiz’in ihtişamını yansıtmak isterseniz sizin için seçtiğimiz kabarık etekli straplez gelinlik ilham kaynağı olabilir mesela.

Malefiz Makyajıyla Işıldayın!

Angelina Jolie filmde gösterdiği başarılı oyunculuğun yanı sıra makyajıyla da adından sıkça bahsettiriyor. Bu konuda da işin uzmanlarıyla çalışmayı ihmal etmeyen Anjelina Jolie’nin büyüleyici makyajı, MAC’in makyaj artistleri tarafından yapılmış. Kırmızı bir rujla dikkat çeken makyajın gelinliklere de çok yakışacağına eminiz. Üstelik MAC filme özel ‘Maleficent Serisi’ de çıkardı. Eğer düğünde bu tonları kullanmak ve gösterişli bir makyajla parlamak istiyorsanız seri tükenmeden MAC mağazalarını ziyaret edin deriz.

Gelin Ayakkabısında Christian Louboutin İzleri

Kadınların Christian Louboutin ayakkabıları konusundaki tutkusu tartışılmaz. Peki, ünlü markanın Malefiz için tasarladığı ayakkabıları düğününüzde giymek ister misiniz? Sıra dışı ayakkabı için birkaç renk çalışılmış ama biz özellikle siyah ve beyaz olan modellerine bayıldık. Şu sıralar Angelina Jolie’nin de sıklıkla tercih ettiği ayakkabılar sınırları zorlayan gelinler için iddialı bir alternatif. Gelinlik konusunda beyaz renkte ısrarcı olsanız bile bu siyah ayakkabılara karşı koyamayacağınıza eminiz. Fakat yine de düğün gününüze siyahı taşımak isterseniz beyaz Louboutinler de aklınızı başınızdan alacak güzellikte.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!