Masal Gibi Bir Düğün İçin Öneriler

kapak

Evet evet yanlış duymadınız; masal gibi bir düğün için öneriler yazımızda beklentilerinizi karşılayacak her fikri bulabileceksiniz. Ama önce sizin masal gibi bir düğünden anladığınız şey nedir, onu sorgulamak gerekir. Bizim için sınırsız kirlenmek, renklenmek, içinden geldiği gibi davranmak ve eğlenebildiğin kadar çok eğlenmek; işte sizin için masal gibi bir düğün bu demek! Eğer daha fazlasını arıyorsanız Alice Harikalar Diyarında Düğün Konsepti yazımıza da göz atabilirsiniz.

kapak1

Harika bir evlilik teklifinden sonra düğün konsepti için düşünmenize çok da gerek kalmadı. Çünkü siz zaten çevreniz tarafından masalsı insanlar olarak tanımlanan bir çifttiniz. Gerçekleştireceğiniz düğün konsepti de davetlilerinizi şaşırtmayacak bilakis bekledikleri bir düğün konsepti onları karşılayacak. Sizin için düğün konseptiniz nasıl olsa belli ise, gelin sizler için araştırıp yazdığımız yazımıza göz atalım. Masal gibi bir düğün için önerilerimiz sizin de oldukça kafanızı açan, yaratıcı fikirler olacaktır. Keyfini çıkarın!

gelinlik

Gelinlik

Masal gibi bir düğün için önerilerde bulunurken gelinlik seçiminde zorlanacağınızı düşündük. Tek bildiğiniz o klasik gelinliklerden uzak bir gelinlik seçimi ise sizin için seçtiğimiz görsele göz atabilirsiniz. Masal diyarından çıkmışcasına çiçeklerle işlenmiş bir gelinlik sizi hayallerinizin ötesindeki diyara taşıyabilir. İçinde kendinizi oldukça rahat hissedeceğiniz saşal bir elbisenin ötesinde siz kendinize “onu” gelinlik olarak seçebilirsiniz. Bunun dışında, daha canlı ve renli görünmek isterseniz de dilediğiniz bir elbiseyi istediğiniz renklerde ve şekillerde kendiniz dahi renklendirebilirsiniz.

pasta

Pasta

Masal gibi bir düğün için pasta oldukça önemli unsurlardan bir tanesidir. Pastanız konsepti bozmadan bir bütünün mihenk taşlarındandır. Pastanızı seçerken düğün konseptinize göre seçeceksiniz evet ama renklendirmeleri, süslemeleri de mutlaka göz önünde bulundurun. İstediğiniz şey prenses masallarındaki gibi bir pasta seçip ironi yaratmak ise, bunu şık görünen ve mevsim çiçekleri ile süslenmiş bir pasta ile gerçekleştirebilirsiniz. Degradeli çocuk elinden çıkmış gibi görünen bir pasta ise masal diyarından fırlamış gibi görünecektir emin olun. Tercihinizi yapın ve pastanızı dilediğiniz formda ve renkte seçin! Bunu yaparken ise sizler için seçtiğimiz pastalara bakmayı sakın unutmayın.

Süslemeler

Süslemelerde biraz daha masalımsı dekoratif unsurlara yönelebilirsiniz. Kalplerden sandalye süslemek, havuz başı düğün için havuzu rengarenk balonlarla doldurmak ve herkesin iyi dileklerini asacakları bir hatura ağacı fikri konseptiniz ile oldukça uyumlu görünecektir. Masal gibi bir düğünde sizin istedikleriniz olabildiğince rahat bir ortam sunmak ise, etrafta özellikle de yerlerde çok da süslemelere gitmemeniz. Ne de olsa dilediğinizce dans edecek, günün tadını çıkaracak ve hatta belki de yerlerde yuvarlanacaksınız! Bırakın etraf boş kalsın, siz dekorasyonu ağaç tepelerine ve dallara kurun.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!