Masal Kahramanı Düğün Arabası Seçenekleri

Düğün arabası seçenekleri en az gelinliğiniz ya da damatlığınız, düğünüzü yapacağınız mekan, saçınız ve makyajınız kadar üzerinde düşünmenizi gerektirecek bir konu. Eğer komşunun son model arabasını alıp gelin arabası süslemecisine götürmeyi düşünmüyorsanız, düğün arabası kiralama şirketlerinin sunduğu seçenekler aklınızı başınızdan alacak. Şoförlü ya da şoförsüz düğün arabası kiralamak, düğününüzün konseptine uygunluğunun yanı sıra, size büyük bir kolaylık da sağlayacak. 8 ya da 12 saat kiralama seçenekleri bulunan birbirinden güzel arabaların hem hatıralarınızda hem de düğün fotoğraflarınızda güzel bir yeri olacak. Hayalinizdeki arabayı gözünüzün önüne getirin, şimdi seçim zamanı.

Ford Fairline 1956 – Düğün Arabası Seçenekleri

Dikkatli olun, düğün gününüzde sizden rol çalacak kadar güzel bir arabayla karşı karşıyasınız. Mint yeşili ve beyazın uyumla dans ettiği bu araba, sanki gelin arabası olmak için tasarlanmış gibi. O kadar şık, o kadar güzel ki fazla süse gerek bile gerek yok. Aracın renkleriyle uyumlu bir çiçek demeti yeter de artar bile.

Ford Fairline-Düğün Arabası

Cadillac 1959 – Düğün Arabası Seçenekleri

O belki de en sevdiğiniz Amerikalı ve düğününüzde, en mutlu gününüzde, en kırmızı haliyle yanınızda olacak.  Düğün arabanız Cadillac ise gerisi teferruattır. Yuvarlak hatları ve en çok da kırmızı direksiyonu ile bir gelin edasına sahip bu özel araba için belki diğer arabalardan biraz daha fazla bir kira bedeli ödeyeceksiniz ama kesinlikle buna değer.

Cadillac 1959- Düğün Arabası

Nash Ambassador – Düğün Arabası Seçenekleri

Hem çok karizmatik hem de çok romantik. Mutlu sonla biten bir masalın başkahramanı olmak için ideal. Düğününüze bembeyaz ve nazlı bir güzel olan bu özel düğün arabasıyla gitmek, kesinlikle büyük bir sükse yaratacak. Nash Ambassador mutluluk tablonuzu tamamlayan eşsiz bir parça olacak.

Nash Ambassador

Mercedes 1938 – Düğün Arabası Seçenekleri

Geçmişten günümüze büyük bir efsanedir Mercedes. İlk üretildiği günden bu yana her zaman milyonların hayali olmuştur. Siz de hayaliyle yaşadığınız bu özel günde, düğün arabası olarak bu rüya arabayı seçebilirsiniz. Masal tadında bir düğün için masallara yakışır bir araba gerek. İşte Mercedes 1938, gelin arabası olarak seçilmek için sizi bekliyor.

Mercedes 1938

Bir klasik arabayı düğün arabası olarak görmek bir çok gelin ve damadın hayalidir. Düğün fotoğraflarının vazgeçilmez öğesidir.  Bununla birlikte konfora ve pratikliğe daha çok önem veren çiftler, düğün arabası olarak geniş iç hacmine sahip araçlar da tercih edebiliyor. Örneğin Mercedes Vito ya da  Viano genişlik, rahatlık ve prestij açısından oldukça ideal bir düğün arabasıdır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!