Masum ve Çocuksu Bir Gelin Olmanın Yolları

Son yılların en gözde düğün teması romantik konseptler. Özellikle gelin adaylarının bayıldığı romantik konseptli düğünlere ise en çok masum ve çocuksu gelinler yakışıyor. Ailenizin ve sevdiklerinizin gözünde hala küçük bir kız çocuğu da olsanız size bu yetmiyor ve masum ve çocuksu bir gelin olmanın yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Romantik düğünlerin masum ve çocuksu gelini olmak isteyenler için hayal ettikleri görüntüye ulaşmalarının yollarını araştırdık. Bu yazıda çocuksu bir gelinin masumiyetini taşımak isteyenlerin aradığı her şey var! Masum ve çocuksu bir gelin olmanın yolları neler merak ediyorsanız gelin, beraber bakalım.

kapak

 

İddialı Gelinliklerden Uzak Durun! – Masum ve Çocuksu Bir Gelin Olmanın Yolları

Masum ve çocuksu bir gelin olmanın yolu sadelik ve duruluktan geçiyor. İşte bu sebeple gelinliğinizi gösterişten uzak asil model seçmeniz gerekiyor. İşte bu noktada imdadınıza prenses gelinlik modelleri  yetişecektir. Masum ve çocuksu bir gelin olmak istiyorsanız bunun bir yolu da derin dekoltelerden kaçmak. Doğru gelinlik seçimi ile doğal bir gelin makyajını da birleştirirseniz düşlerinizdeki kadar masum bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Masum Gelinler İçin Kır Çiçekleri – Masum ve Çocuksu Bir Gelin Olmanın Yolları

Bir gelinin çiçeği onun en önemli aksesuarıdır. Durum böyle olunca masum ve çocuksu bir gelin olmanın yolu doğru bir çiçek seçmekten de geçiyor. Peki masum gelinlerin çiçekleri nasıl olmalı? Soft bir görünüme ulaşmak için kesinlikle canlı kır çiçekleri tercih etmelisiniz. Renk tonlarına gelecek olursak pastel tonlardan daha iyi bir seçenek bulamasınız.

Saçınıza Da Aynı Özeni Gösterin – Masum ve Çocuksu Bir Gelin Olmanın Yolları

Masum ve çocuksu bir gelin olmak istiyorsanız saçınızın da gelinliğinize uyum göstermesi gerekiyor. Bunun için saçınızda tül taçlar, minik taşlı tokalar ya da fiyonklar kullanabilirsiniz. Düğün öncesi yapacağınız saç provası ise istediğiniz modelin masum bir görünüme kavuşacağından emin olmak için iyi bir yol olacaktır.

Ve Ayakkabılar… – Masum ve Çocuksu Bir Gelin Olmanın Yolları

Masum ve çocuksu bir gelin olmak için bütünü tamamlamanız gerekiyor. Bu bütünün son parçası da ayakkabılar. Masum bir gelin olmanın en güzel yanı ayakkabı seçiminde beyaz rengin dışına çıkmak. Beyaz yerine uçuk pembe, yeşil ya da somon rengini tercih edebilirsiniz. Gelinlik buketinizin fiyongu da ayakkabı renginizle aynı tonları taşırsa istediğiniz masumluk yakınınızda demektir.

 

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!