Masumiyeti Sembolize Eden Beyaz Gelin Buketleri

Hayalinizdeki gelinliğe ulaşmak için harcadığınız bunca zamandan sonra tam da istediğiniz gibi bir modeli buldunuz. Peki ya o muhteşem gelinliği tamamlayacak unsular da hazır mı? Mesela bir gelinin olmazsa olmaz aksesuarı beyaz gelin buketleri … Gelinlik hazırlığından sonra ona uygun bir buket arayışı da başlıyor. “Gösterişli bir model mi seçmeliyim yoksa sadelikten yana bir buket mi uygun olur?” cümleleriyle başlayan kararsızlık neredeyse düğüne birkaç gün kalaya kadar devam ediyor.

gelin-cicegi

Aslında hepsi birbirine benzeyen modeller arasında karar vermek çok da zor değil. Yeter ki ne renk bir gelin buketi tercih edeceğinizi bir an önce belirleyin! Biz bu yazıda masum gelinler için en güzel beyaz gelin buketlerini derledik. Siz de masumiyetin simgesi beyaz çiçeklerle gelinliğinizi tamamlamak istiyorsanız bir göz atın deriz.

Beyaz Gelin Buketi Modelleri – 1

2014 yılının gelin buketi trendleri arasında en çok beyaz çiçekleri görüyoruz. Hal böyle olunca sadece beyaz tutkunları değil neredeyse tüm gelin adaylarının elinde beyaz bir gelin buketi görmeye başladık. Mesela beyaz güllerle aranje edilmiş romantik bir model sizin gelinliğinize de çok yakışabilir.

Beyaz Gelin Buketi Modelleri – 2

Eğer bohem tarzda bir gelinlikle damat adayının karşısına çıkmaya hazırlanıyorsanız sizin için de bir beyaz gelin buketi modeli tabii ki var! Taze yeşilliklerle toparlanmış ve kır çiçekleriyle süslenmiş hoş bir buket, hem gelinliğinizle hem de tarzınızla nefis bir uyum yakalayacaktır.

Beyaz Gelin Buketi Modelleri – 3

Komedi filmlerinde bile gözyaşı döken romantiklerdenseniz gelin buketi olarak beyaz bir model seçmeniz kaçınılmaz. Aralarına toz pembe çiçeklerin yerleştirildiği şık buketler tam da size göre diyebiliriz. Küçük dokunuşlarla biraz fark katmak isterseniz birkaç yeşillik de serpiştirebilirsiniz.

Beyaz Gelin Buketi Modelleri – 4

Yazın gelmesiyle beraber plaj partisi tadında gerçekleşen düğünler de gelinlerin hayallerini süslemeye başladı. Siz de düğün mekanı olarak deniz kıyısını tercih edenlerdenseniz minik yeşil-beyaz bir gelin buketi, düğününüzün atmosferiyle uyumlu olabilir.

Beyaz Gelin Buketi Modelleri – 5

Sırada asil gelinlerin gözdesi galalar var! Taze beyaz galalarla toparlanmış bir gelin buketi özellikle dantelli gelinlikler için en uygun alternatiflerden biri. Düğün mekanının süslemeleriyle uyumlu renkte bir saten kurdeleyle sarılmış çiçekler, sizi aradığınız şıklığa ulaştıracaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!