Minik Sürprizlerle Dolu Evlilik Teklifleri

Evliliğe giden yolda, sevgilinizin karşısına sıradan evlilik teklifleri ile çıkmak istemiyor musunuz? İşte minik sürprizlerle dolu evlilik teklifleri.

Sevdiğiniz kadının karşısına standart evlilik teklifleri ile çıkmak istemiyorsanız ona hayal bile edemeyeceği, minik sürprizlerle dolu bir evlilik teklifi hazırlayın. Hem sevdiğiniz kadını mutlu edin hem de yıllar sonra bile unutamayacağınız bir an yaşayın. Üstelik bunun için yüksek bir bütçeye de ihtiyacınız yok!

1. Sevdiğiniz kadına olan aşkınızı kendiniz anlatın

Sevdiğiniz kadına mektuplar yazmanızdan bahsetmiyoruz elbette. Daha sürpriz dolu bir evlilik teklifi yapmanızı tercih ederiz. “Yazamam ki ben,” demeyin, sevginizi anlatacaksınız sadece, gözünüzde büyütmeyin. Ona olan aşkınızı, onunla bir ömrün size neler hissettirdiği, geleceğe dair planlarınızı yazın. Bunları elbette olduğu gibi vermeyeceksiniz ona. Şirin bir kapak tasarımı, bir mizanpaj ve baskıyla ona bir mektubun vereceği mutluluğun daha büyüğünü verin. Aşkınızın kitabını yazın! O bunu bir aşk kitabı olarak okuyacaktır elbette. Oysa, sonuna koyacağınız sürpriz bir evlilik teklifi metni ile ve tabii zarif bir yüzükle onu çok daha mutlu edebilir ve sevgi dolu bir “Evet!”i hak edebilirsiniz.

2. Aşkınızı denizle taçlandırın

Sevdiğiniz kadınla deniz kenarında gün batımında eşsiz dakikalar geçirmek ve bu anlarınızı bir evilik teklifi ile taçlandırmak istemez misiniz? Standart evlilik teklifleri yerine yine sürpriz dolu bir evlilik teklifi ile çıkın karşısına. Bozcaada, Heybeliada, Büyükada gibi yerler bu teklif için ideal. Minik ve sevimli bir hasır sepete pikniklik malzemeler doldurun. Sevimli ve romantik bir ortam yaratın. Sevdiğiniz kadının bu ortamı herhangi bir romantik yemek olarak düşündüğü bir anda, günbatımı eşliğinde, ona aşkınızı fısıldayın. Hatta mümkünse bir istiridye içerisinde ona şık bir yüzük verin. Bu çok da zor olmayacaktır. Deniz ve kumsal size bu fırsatı yaratacaktır.

3. Evde film keyfi

Sevdiğiniz kadınla birlikte romantik bir film seçin ve onu izleyin. Tabii bunun için öncesinde bir çalışma yapmanız gerekiyor. Filmin ortasında ve hatta mümkünse en romantik yerinde film bir anda görüntüden kaybolsun ve sizin daha önceden hazırladığınız, romantik sözlerle dolu bir evlilik teklifi videosu belirsin ekranda. İnanın, onu bundan daha fazla mutlu edemezdiniz! Cevap mı? Tabii ki “Evet!”

h8

Sevdiğiniz kadını mutlu etmek için pek çok evlilik teklifleri önerisi gelebilir. Yakın çevrenizden, hatta sevgilinizin yakın arkadaşlarından alacağınız minik tüyolar bu konuda size yardımcı olacaktır. Unutmayın, bu sizin en özel ânınız ve bir ömür anlatabileceğiniz, hatırladığınızda gülümsetecek bir an! Bunu eşsiz kılmak için minik sürprizlerle dolu evlilik teklifleri planlayın. Sevdiğiniz kadını mutlu etmek, sizin de en büyük mutluluğunuz olacak, inanın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!