Moda Tutkunu Gelinlerin Aklını Başından Alacak 5 Aksesuar Önerisi

Günlük hayatta bile şıklığından hiç ödün vermeyen, işin içine biraz da ihtişam katmayı seven moda tutkunu gelinler için harika bir sürprizimiz var! Dünyanın en iddialı markaları gelinler için neler yapıyor diye merak ettik ve lüksten vazgeçemeyen gelinlere özel, birbirinden göz alıcı parçalardan oluşan muhteşem bir aksesuar listesi hazırladık.

Gelin Ayakkabınız Channel Ya Da Jimmy Choo Tasarımları

Parisli kadınların parizyen havası mı, yoksa İngiliz kadınlarının asaleti mi? Cevap vermenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ancak bu soruya verecek kesin bir cevabınız varsa moda tutkunu bir gelin olarak seçtiğimiz bu iki gelin ayakkabısında da tercihiniz zor olmayacak demektir. Her biri şık tasarımların yaratıcısı olan Parisli Chanel ve Londralı Jimmy Choo gelin adaylarını da unutmayarak muhteşem gelin ayakkabıları tasarlıyor. Eğer gelin olmanın biraz da şımarmak olduğunu düşünüyorsanız her ikisinin de ayakkabı koleksiyonuna bir göz atın deriz. İçlerinden birinde, mutlaka sizi şımartacak bir model bulacaksınız.

moda-1

 

Aksesuar Önerisi Prada Çantaları İle Işıldayın

Sırada İtalya’nın en prestijli markasının çantaları var! Prada’nın kusursuz çantalarından birine sahip olmaya ne dersiniz? Muhteşem bir gelinlikle zarif bir Prada ne de yakışır mesela. Prada’nın çanta konusundaki başarısından söz etmeye gerek bile olmadığını biliyoruz. Ancak yine de hatırlatalım: Eğer gelinliğinizin havasını değiştirecek ışıltılı bir aksesuar arıyorsanız Prada çantaları tam da sizin için tasarlanmış diyebiliriz.

moda-2

 

Valentino’dan Gelinlere Özel Sürpriz

Valentino tasarım aksesuarları ile tüm dünya kadınlarının başını döndürürken son yıllarda düğün dünyasında yaptığı harika sürprizlerle de gelin olacakları fazlasıyla etkilemeye devam ediyor. Özellikle geçtiğimiz sezon görücüye çıkardığı gelin eldivenleri büyük ilgi gördü diyebiliriz. Eğer siz de sıra dışı bir gelin aksesuarı arıyor ve marka aşkınızdan da vazgeçemiyorsanız Valentino eldivenlerinden birine sahip olabilirsiniz. Mesela biz üzeri taş işlemelere sahip tül eldivenlere bayıldık!

moda-3

 

Gelin Tacından Vazgeçemeyenlere Ellie Saab, Şapka Tutkunlarına Valentino

Geleneksel çizgilerden yana olan gelin adaylarındansanız Ellie Saab’ın gelin saçı aksesuarlarında sizin için harika tasarımlar var diyebiliriz. Ancak “ben modern rüzgarların peşine takılmalıyım” diyorsanız o zaman sizi Valentino şapkaları arasına alalım. Her iki markanın da gelin aksesuarları konusundaki özeni tartışılmaz. Yeter ki siz ne istediğinize karar verin, mutlaka kendi tarzınızı yansıtan şık bir tasarıma ulaşacaksınız.

moda-4

 

Mücevherleriniz Karakterinizi Yansıtsın

Moda tutkunuzu ve etkileyici zevkinizi, dosta-düşmana göstermek istiyorsanız mücevherlerinizden daha iddialı bir gelin aksesuarı bulamazsınız. Prada imzalı bir küpeyle aradığınız zarafeti yakalayabilirsiniz mesela. Ya da Verragio’nun enfes tek taş yüzüklerinden biri bile lüksün sınırlarını sizin için yeniden çizebilir. Mücevherler konusunda ise küçük bir uyarımız var: Eğer küpe takmayı planlıyorsanız.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!