Muhteşem Bir Düğün İçin Mavinin Bin Bir Tonu

mavi-kapak

Ege kıyılarında taze bir bahar sabahı, etrafı kır çiçeklerinin sardığı muhteşem bir atmosfer ve bin bir tonda mavinin eşlik ettiği harika bir düğün… Hepsini bir araya getirip konuklarınızın aklından çıkmayacak bir düğün konsepti yaratmak ister misiniz? Üstelik mavinin bin bir tonu arasında uçsuz bucaksız bir denizin huzurunu yaşatmak için Ege kıyılarına kadar gitmenize de gerek yok! Hazırlanın, mavi temalı bir düğünle unutulmaz bir mekan yaratıyoruz. Mavinin yarattığı huzurun arasında, mutlu bir düğünle kendi sonsuzluğunuza yelken açmak istiyorsanız bu oyuna sizi de davet ediyoruz.

mavi-1

 

Bu Düğününde Başrol Mavilerin! – Mavi Temalı Düğün

Mavi dokunduğu her şeye ihtişam katarken düğün konseptlerine neden girmesin ki! Her detaya bambaşka bir güzellikle dokunan mavinin gücünden yardım alarak harika süslemeler yaratabilirsiniz. Masalara yerleştirilmiş mavi kadehlerin sofranın en ilgi gören detayı olacağına eminiz mesela. Yine kadehlerinizle uyumlu peçeteler ise düğün masalarında zarafet yaratan bir başka güzellik olabilir. Biz beyaz-mavi ikilisini düğünlerde görmeye bayılıyoruz. Ancak siz daha baskın renkler kullanmak isterseniz mavi tonlarıyla birlikte mor ya da yeşil detayları tercih edebilirsiniz.

Maviden Pastalar İştah Açacak! – Mavi Temalı Düğün

Bu pastalar bir zamanlar Parliament Sinema Kuşağı’nı heyecanla bekleyenlere gelsin! 90’lı yılların unutulmazları arasında olan sinema kuşağının müziği ve renkleri hala aklınızdaysa mavi bir düğün için parlament mavisi pastalara da bayılacaksınız demektir. Mavi detaylarla süslenmiş düğün pastaları konseptinize fazlasıyla yakışabilir örneğin. Mavinin her tonu birbirinden özel olsa da eğer gösterişli bir düğün düşlüyorsanız parlamentten vazgeçmeyin deriz.

mavi-4

 

Şekerleme Büfelerinde Yaz Havası – Mavi Temalı Düğün

Her geçen gün düğünlere bambaşka bir yenilik gelmesine artık alıştık. Son trendlerden olan şekerleme büfeleri ise kısa zamanda tüm çiftlerin beğenisini toplamış gibi görünüyor. Eğer siz de düğün konseptinizde farklı detaylar hazırlamak istiyorsanız mavili şekerlerle kurulmuş bir büfe harika olabilir. Hem çocuk hem de yetişkin misafirlerin büyük ilgi göstereceği büfe, mavi temalı düğününüzle de fazlasıyla uyumlu olacaktır.

Aksesuarlarda Mavi Şıklığı – Mavi Temalı Düğün

Sadece düğün süslemelerinde değil aksesuarlarınızda da maviyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik sadece konsepte uyumlu olmakla kalmayıp zarif bir şıklık da yakalayacağınızı garanti edebiliriz. Lacivert güller beyaz çiçeklerin arasına ne de yakışır mesela! Gece boyu şıklığınızı tamamlayacak mavi gelin ayakkabılarını da gelin çiçeğinize uygun bir model seçtiniz mi bu iş tamamdır. Maviyi nerede kullanırsanız kullanın ortaya harikalar çıkacağına emin olabilirsiniz. Hatta bir adım daha atıp sıra dışı bir gelin olmak isterseniz mavi bir gelinlik bile giyebilirsiniz. Bu düğünde her şey mavi olduğuna göre neden olmasın?

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!