Muhteşem Nişan Mekanı Seçenekleri

Evet başrolde düğünler var ama bu işin bir de provası var. Nişanlar hem gelin hem de damatlar için küçük bir düğün provası. Özenli bir pasta, hareketli şarkılar ve en önemlisi şık bir nişan mekanı… Nişanın nerede olacağı çiftler arasında günlerce tartışılıyor. Nişan mekanı seçerken en çok dikkat edilmesi gereken şey ise mevsimler. Soğuk bir havada açık alanda yapılan bir nişan davetliler için bir eziyete dönüşebileceği gibi sizin de hiç hatırlamak istemediğiniz anılara dönüşebilir. Düşünüzdeki gibi bir nişan mekanı seçmek istiyorsanız, sizin için hazırladığımız listeye göz atmayı unutmayın!

 

1- Grand Cevahir Hotel Havuzbaşı

Şişli’de bulunan Cevahir Hotel’in havuzu açılır kapanır alanlarıyla, bahar nişanları için en uygun mekan. Bir yelkenlinin dekor oluşturduğu muhteşem havuz başı, nişan gecenizi bir rüyaya dönüştürüyor.

1-cevahir

2- Feriye Lokantası

Osmanlı sultanlarının Boğaziçi’nde yaptırdıkları saraylara taşınmalarıyla Feriye Karakolu’nun öyküsü de başlıyor. 1995’de yaşadığı restoreyle en güzel anların tanığı bir restorana dönüşmüş. Evlenme tekliflerinden, nişanlara… Mis gibi boğaz havasını içinize çekeceğiniz huzurlu bir nişan istiyorsanız, Feriye’yi zevkinize uygun bir nişan mekanına çevirebilirsiniz.

2-feriye

3- Dalyan Club

Anadolu Yakası’nda bir kır bahçesi… Aile arasında, küçük ve samimi bir nişan yapmayı planlıyorsanız Dalyan Club sizi hayalinizdeki mekana kavuşturuyor. Yüzüklerin takıldığı an en sevdikleriniz de yanınızdayken, rüzgarın küçük esintileri tatlı bir seremoniye dönüşebilir.

3-dalyan club

4- Liman Lokantası

1947 yılından bu yana yüzlerce nişanın ve davetin mekanı Liman Lokantası, ilk günkü geleneğini sürdürüyor. Karaköy’ün yaşanmışlıklarına bir de sizin nişan hatıralarınız eklensin istiyorsanız nişan mekanı seçiminizi Liman Lokantası’ndan yana kullanabilirsiniz.

5- Lacivert

Tarihi bir boğaz yalısında, alabildiğine uzanan lacivert bir deniz… Nişan gecenizi hareketli bir akşama çevirmek istiyorsanız, Lacivert tüm profesyonelliğiyle sizi konuk etmeye hazır.

5-Lacivertt

6- Garden 74

Muhteşem bir deniz manzarasına karşı nişan kurdelenizin kesilmesine ne dersiniz? Siz bir masalın en güzel yerinde nişanın keyfini çıkarırken, misafirleriniz de nefis yemeklerin tadına baksın.

6-garden 74

7- Double Tree By Hilton

Anadolu Yakası’nın en özel otellerinden Double Tree By Hilton, şık salonlarıyla nişanınız için özel bir mekan olabilir. Beklentinize uygun büyüklükteki salonlarından birini seçin ve zevkinize göre süslemelerle konuklarınızı ağırlayın!

7-DoubletreeIstanbulModa2

8- Portaxe

Baltalimanı’nın en özel köşesinde saklı bir bahçe… Her yıl onlarca davete ve nişana ev sahipliği yapan mekan, deneyimli kadrosuyla kusursuz bir nişana imzasını atıyor.

8-portaxe

9- BÜMED

Boğaziçi Üniversitesi’nin içerisinde, ağaçlar arasında bir havuz başı… Nişan için farklı ama nezih bir mekan arıyorsanız eski köşkün arka bahçesinde bir davet verebilirsiniz.

10- Bosphorus Palace Hotel

Beylerbeyi’nin samimi kıyısında sıcak bir atmosferde nişan yüzüklerini kutusundan çıkarmaya ne dersiniz? Şık bir mekanda özel bir nişan kutlaması için Bosphorus Palace’ı tercih edebilirsiniz.

10-bosphorus

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!