Mutlu Biten : Evlilik Teklifi Videoları

CYPAC5

Her genç kızın hayalidir telli duvaklı gelin olmak. Sevdiği adamın yanında huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektir. Bunun ilk adımı olan evlilik teklifi genel bir gelenek itibariyle erkekler tarafından yapılır. Bu anlamda baylara bir hayli iş düşüyor. Çünkü günden güne yaratıcı evlilik teklifi konspetlerinin sayısı artıyor. Eskisi gibi şık bir restoran da yapılan tek taş yüzüklü evlilik teklifi kızların gözünde sıradanlaşmaya başladı bile diyebiliriz. Peki, yaratıcı bir fikir buldunuz ve aylar öncesinden organizasyon planı yaptınız. O önemli gün çattı. Ya sevdiğiniz kadın evlenme teklifini kabul etmezse? İşte bu da sizi strese sokacak bir diğer mevzudur. Hiçbir erkeğe alacağın cevabın hayır olduğunu bile bile bu işe kalkışmaz o halde o çok umutlu yola çıkıp sonrasında hayal kırıklığına uğrayan erkeklerden biri de siz olabilirsiniz. O halde size bir sır verelim evlilik teklifini %90 üzeri bir olasılıkla olumlu yönde etkileyen faktör nasıl evlenme teklifi edeceğinizdir. Size örnek olması niteliğinde olumlu sonuçlanmış evlilik teklifi videolarını inceleyebilirsiniz.

O halde sosyal medyada yayınlanmış evlilik teklifi videoları arasından sizin seçtiklerimize bir göz atalım.

Dünya’yı Gezerken Yapılabilecek Bir Evlilik Teklifi

Bu videoda evleneceğiniz kadın için dünyayı gezip, gezdiği tüm ülkelerin vatandaşlarına sevgilisi için yazdığı şiiri okutan adamı görebilirsiniz. Birçok ülkeye seyahat düzenlemek haliyle masraflı bir iş ama bunu ucuza getiren yöntemler mevcut. Uçak biletlerinizi uzun zaman önceden alarak ucuza getirebilirsiniz. Biraz maceracı biriyseniz kalacağınız yer konusunu dert etmenize gerek yok. Maddi durumunuz iyi ise hiç düşünmeden dünya çapında bir organizasyon yapabilirisiniz.

Amerika’da Görkemli ve Çılgın Bir Evlilik Teklifi

Bu videoda yer alan evlilik teklifinin oldukça maliyetli bir organizasyon olduğu ortada. Aylar öncesinden organizasyon yapmalısınız ve o gün geldiğinde hiçbir aksilik yaşanmamalı. Bu kadarını yapamasanız bile dans konseptleri ve kutlamaların yer aldığı bir organizasyon yapabilirsiniz. Maksat gerçek anlamda sevdiğinizi hem şaşırtmak hem de çok mutlu etmek.

Sinemada Evlilik Teklifi

İşte cebinizi delmeden yapabileceğiniz bir evlilik teklifi. Sevgiliniz için sıradan bir gün, haydi sinemaya gidelim dediniz. Vizyonda oldukça romantik bir aşk filmi var. Salona girdiniz ve film başladı. Sonra bir anda film kesilip yerine sevgiliniz için hazırladığınız evlilik teklifi videosunu koyabilirsiniz. Oldukça romantik bir sürpriz olduğunu söyleyebiliriz.

Uçakta Evlenme Teklifi

Sevdiği kadına gökyüzünde evlilik teklifinde bulunmak ilk olarak bir pilotun yapabileceği bir iş olacaktı elbette. Bu seferki anons sadece sevdiğinize özel olacaktır.

Dans, Müzik Ve Yaratıcı Koreografiler Eşliğinde Bir Evlenme Teklifi

Profesyonel dansçılar ve oyuncular yerine bir grup arkadaşınızı yaratıcı bir konsept etrafında rol almaları için organize edebilirsiniz. Ortaya videodaki gibi olağanüstü bir sonuç çıkabilir.

Görüleceği sevdiğiniz kadına evlilik teklifinde bulunmadan önce evlilik teklifi videoları fikir edinmede oldukça faydalı olacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!