Mutluluğunuzu Katlayacak İlk Dans Müzikleri

Düğününüz her detayıyla kusursuz olmak zorunda. Ancak o anın en büyük kusursuzu ilk dansınızı yaparken gözlerinize baktığınız kişi olacak. İşte bu büyülü anı süsleyecek ilk dans müzikleri

Milyarlarca insan arasında sizin için yaratılmış bir “o” var ve siz onu buldunuz. Haftalarca süren organizasyon hazırlıkları, davetli listesi stresi, mekan seçimi, kısacası düğün telaşı geride kaldı. Şimdi başrolde siz varsınız. Şimdi dünya, siz ve partneriniz için dönüyor. Tam da şimdi, salona girecek ve sizi seven onlarca insanın ortasında aşkınızı ilan eden o büyülü dansı yapacaksınız.

h1

Düğün hazırlığı keyifli olduğu kadar da stresli bir süreçtir. Bu sürecin stresinin minimuma indiği ve mutluluğun doruk noktasına ulaştığı anlardan biridir ilk dans. Eşinizin gözlerinin içine odaklanan gözleriniz, seçtiğiniz o harika müzik ve tabi ki kalbinizdeki o büyük mutluluk. İlk dansınızın mükemmel olması için en gerekli ön şart olan harika bir eşi zaten buldunuz. Artık sadece bu büyülü anı daha da unutulmaz hale getirecek harika bir şarkıya ihtiyacınız var. İşte tercih edebileceğiniz ilk dans müzikleri:

Can’t Take My Eyes Off You | Frank Sinatra

Eşinizin gözlerindeki o sevgiyi, yaşadığınız olağanüstü mutluluğu düşündükçe bir rüyada olduğunuzu düşünüyorsanız, size bu mutluluğu yaşatan aşkınıza “You are just too good to be true” demenin tam zamanı. Frank Sinatra, tam da o an yaşadığınız hisleri, bundan yıllar önce besteleyip müzik dünyasına sunmuş. Size de bu harika şarkının keyfini çıkarmak kalıyor.

Hero | Enrique Iglesias

Sinatra biraz fazla mı nostaljik geldi? Gelin o zaman biraz daha günümüze doğru yaklaşalım. Enrique Iglesias’ın 2001 yılında çıkardığı albümündeki Hero, tutkulu aşkları anlatmak için harika bir seçim. Çünkü, artık siz birbirinizin kahramanısınız.

Belle | Garou, Daniel, Patric

Aşkın dili Fransızca diyenlerdenseniz, bu unutulmaz Fransızca şarkıyı ilk dans müzikleri seçimi konusunda mutlaka alternatifleriniz arasında bulundurmalısınız. Fransız müzisyenler Garou, Daniel ve Patric’in eşsiz yorumuyla ilk dansınızı yapmak mutluluğunuza mutluluk katabilir.

Falling Slowly | Glen Hansard – Marketa Irglova

Unutulmaz aşk filmi Once, tutkulu hikayesi kadar harika müzikleriyle de aşıkların hislerine hitap ediyordu. Filmin müziklerinden Falling Slowly de Glen Hansard ve Marketa Irglova’nın yorumuyla ilk dans şarkınız olmaya aday.

Gel Benimle | Yaşar

Ben eşimin gözlerine bakarken aşkımı ana dilimde ifade etmek istiyorum diyorsanız işte size hem sözleri hem de müziğiyle harika bir Türkçe aşk şarkısı. Yaşar’ın 2009 yılında çıkardığı akustik versiyonuyla Gel Benimle, belki de sizin hikayenizi anlatıyordur.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!