Mutluluğunuzu Taçlandıracak Altın Alyans Modelleri

Eski zamanlarda da var olan alyanslar, bugün de bir evlilik için gereken önemini koruyor. Evlilik denildiğinde akla gelen ilk detay alyans oluyor. Eski Mısır’da bitkilerin daire şeklinde yapılmasıyla alyanslar oluşturuluyormuş. Daire şeklindeki bu sembollerin evliliği sonsuz kılacağına inancı hakimmiş.

Dönemler içinde farklı görünümlere bezenmiş, farklı materyallerle yapılmış olan alyanslar uzunca bir zamandır altından üretiliyor. Evlilik ve nişanın simgesi olarak en çok altın alyanslar tercih ediliyor.

alyans-eros-pirlanta-46

Alyans seçimi de artan çeşitlilikle birlikte gittikçe zorlaştı. Her yerde farklı ve değişik modeller var. Her zevke ve tarza uygun modelleri bulmak tabi ki artık zor değil. Modeller arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta mutluluk halkanızın elinizi rahatsız etmemesi.

Tercihleriniz arasında olabilecek alyans modelleri sizlerinde bildiği gibi oldukça fazla. Uzun zamandan beri geniş ve ağır alyanslar moda. Açıkçası bu ürünler daha fazla tercih ediliyor. Bu modellerin yanı sıra biliyorsunuz ki eskiye doğru bir dönüş de var bu nedenle dilerseniz klasik düz bir alyans modeli de tercih edebilirsiniz.

Özellikle birçok ünlü markada da karşımıza çıkan taşlı alyanslar da tercih edilen modellerden. Beylerin düz yüzüklerinin taşlı halleri hanımlar için tasarlanıyor. Özellikle pırlanta taşlarla süslenen bu altın alyanslar,  evliliğinizin en şık sembollerinden olacaklar. Daha farklı model arayanlar için alyansınızın içinde yer alan isimlerinizin alyans üzerinde yazan modelleri de mevcut. Hem aşkınızı sembolize etmek hem de sevdiğiniz kişinin adını herkesle paylaşmak için bu, bizce hoş bir yöntem. Dilerseniz sadece isim değil alyansın içine yazılan aşk cümlelerini de cesurca alyansınızın üzerinde paylaşabilirsiniz.

alyans-eros-pirlanta-48

Aşkımızın destanı parmaklarımızda olsun diyorsanız sizler için de hazırlanmış destansı, otantik altın alyans modelleri var. Bu modellerde de taşlı ve taşsız olarak tasarlanmış birçok seçenek mevcut. Bunlar dışında farklı tarzda tasarlanmış alışılmışın dışında renkli olan altın alyanslar da ilginizi çekebilir.

Günümüzde aşkınızın masalını en güzel şekilde sembolize etmeniz için binlerce farklı seçenek var. Aşkın en saf halini yansıtan alyans seçimi oldukça önemlidir. O iki halka aşkınızı sonsuzluğa taşıyacak. Evliliğinizin tanığı, sessiz şahidi olacak olan alyansınız bir ömür boyu sizinle olacak. Sürekli parmağınızda taşıyacağınız alyanslarınız tarzınızı yansıtmalı.

Birçok alyans modeli içinde seçim yapmak gerçekten zor. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz alyans modelini seçmenizde umarız faydamız olmuştur. Aşkınızın sembolü alyanslarınız aşkınızın sonsuzluğunda her daim mutluluğunuza şahit olsun.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!