Neon Aşkı İçin Düğün Fikirleri

kapak

Evet ile gelen büyük değişiklikler, hayatınızın her alanına yansımaya başladı. Eksiklerin tek tek yazılarak temin edilmesi, tamamlanması gereken birçok iş ve planlı ilerleyebileceğiniz bir program artık sizi bekliyor. Ama siz, renkli kişiliğiniz ve pozitif enerjiniz ile her şeyin üstesinden gelmeye hazırsınız. Düğün için organizasyon firmalarından çiçek tasarımcılarına kadar birçok kişi ile görüşüp karar vermek çokca zamanınızı alacağından bizim sizlere renkli bir fikrimiz var; neon aşkı! Zaten hayatınızı renklendiren rengarenk kişiliğiniz ve pozitif enerjiniz ile düğün konseptine en çok yakışacak olan temada bu! Neona olan aşkınız düğünün konseptinizi bu yönde yapmaya sizi itmemişti değil mi? Bu fikre şimdiden ısındığınızı hisseder gibiyiz. O halde yazıya devam çünkü neon aşkı için düğün fikirleri ile bu fikri direkt seveceğinizi hissediyor gibiyiz!

Gelinlik

Size zaten sıradan gelen beyaz gelinlikler, size önerdiğimiz neon gelinlikler sayesinde aradığınızın aslında bu olduğunu fark edeceksiniz. Neon renkli kumaşlardan üzerinize göre beğendiniz modelden gelinlik diktirebilirsiniz. Ne de olsa neon renklerde hazır bir gelinlik olabileceğinizi hiç düşünmüyoruz. Bunun dışında dilediğiniz kumaş ve renkteki gelinliğinizde neon detaylar kullanabilirsiniz. Beyaz bir gelinliği dahi bu tarz detaylarla renklendirebilirsiniz. Bu sayede, bir başka kişide dahi göremeyeceğiniz harika gelinliğiniz ile adeta parlayacaksınız! Sizin için seçtiğimiz gelinlik modellerden ilham alabilir, dilediğiniz renkte ve modelde gelinlik seçiminde sürenizi oldukça kısaltabilirsiniz!

pasta

Pasta

Belkide düğünün en eğlencekli bölümlerinden biri pastaya karar vermek. Yapma çiçekleri neon renklerinde boyayarak sade bir pastayı bile hareketlendirebilir ve konsepte uygun bir hale getirebilirsiniz. Sade ama şık bir pastaya sahip olmak istiyorsanız da üç katlı beyaz bir pastanın aralarındaki katlarında neon rengi kullanabilir ve pastanızın istediğiniz görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Ve tüm bunların yanı sıra her katmanı farklı neon renklerden oluşan bir pasta da tercihiniz olabilir.

Masa Süslemeleri

Beyaz ve cam objeler neon renklerine en çok yakışan tercihlerdir. Cam ya da beyaz renklerdeki tabak ve bardaklara uygun peçetelikler, şamdanlar, çatal- bıçaklar ve masa örtüleri kombinasyon olarak emin olun harika görüneceklerdir. Düğün  konsepti için karar verirken doğru renk kombinasyonlarını da unutmayın ve masa süslemelerinde tercihlerinizi de bu yönde yapın. Ayrıca, masa süslemelerinde bir önerimiz daha olacak ki bu da masalarınızı şenlendirecek; aralara serpiştirilmiş kır çiçekleri ya da yine sofranız ile uyumlu neon saksılardaki çiçekler hoş bir uyumu da beraberinde getirecektir.

davetiye

Davetiye

Neon aşkı için düğün fikirlerinde davetiyeler de oldukça eğlenceli bir mevzuyu oluşturuyor. Esprili düğün davetiyelerin yanında konuklarınızı çocuklar gibi sevindirecek düğün davetiyeleri de tercih edebilirsiniz. Mesela, düğün davetiyelerinin üzerine iliştirilmiş balonlar davetlilerinizi de çocukluklarına götürecek harika bir seçeneck olabilir. Elde hazırlanmış ve neon kalemlerle el yazısı ile yazılmış mütevazi bir davetiye de oldukça dikkat çekici olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!