Nikah Elbisesi Modelleri

Hayatınızın en güzel “evet”ini söylemek için sayılı günler kaldı. Hem çok mutlu hem de çok streslisiniz. Hazırlıklar sırasında ufacık bir eksiğe bile tahammülünüz yok. Çünkü bugünün telafisi yok, yıllar sonra o muhteşem karelere baktığınızda aklınızda hep güzel anılar kalsın istiyorsunuz. Ne kadar heyecanlı olduğunuzu biliyoruz fakat her şeyin kusursuz olmasını istiyorsanız stresinizle başa çıkmayı bilmelisiniz. Tüm hazırlıkları doğru bir sıraya koyarsanız hiçbir eksik kalmayacak, bize güvenin yeter.Her şeyin en özelini isteyen ve düğün öncesi bir de nikah yapacak gelinler için birbirinden özel elbise modellerini toparladık. Siz de düğünden önce aile arasında samimi bir nikah yapacaksanız ya da nikah sırasında gelinlik giymek istemeyen gelin adaylarındansanız aradığınız her şeyin bu yazıda olduğunu unutmayın!

kapak

Zarafet Tutkunlarına… – Nikah Elbisesi Modelleri

Hayatının en mutlu gününde muhteşem görünmek tüm gelin adaylarının en büyük hakkı! Bu yüzden nikahınız için seçtiğiniz elbise modelinin güzelliğinizi tamamlaması gerekiyor. Özellikle nikahtan sonra küçük bir kutlama yemeğine de gidecekseniz yerlere kadar uzanan ve ışıltılı işlemeleri olan zarif modeller tam da aradığınız nitelikte diyebiliriz.

1

İddialı Gelinlere Özel – Nikah Elbisesi Modelleri

Bu sizin nikahınız, tabii ki iddialı olacaksınız! Siz de nikah töreni için iddialı bir elbise modeli arıyorsanız derin göğüs dekolteli mini bir elbise yardımınıza koşabilir. Kusursuz bir model için ise profesyonel bir tasarımcıyla çalışmanız gerektiğini unutmayın.

Luppita’dan İlham Alın! – Nikah Elbisesi Modelleri

Bu yıl Oscar törenine Prada marka, uçuk mavi elbisesiyle damgasını vuran Luppita 2014 gelinlerine de ilham kaynağı oldu. Özellikle yaz düğünleri için hoş bir seçenek olabilecek modelin size de çok yakışacağına eminiz. Renk konusunda ise özgürsünüz, tabii uçuk tonlar kullanmak kaydıyla!

Klasik Modellerden Vazgeçemeyenlere… -Nikah Elbisesi Modelleri

Sınırları aşmadan şık bir nikah elbisesiyle damat adayını büyülemek sandığınız kadar zor değil. Straplez, uzun bir nikah elbisesi de pekala nefis görünebilir. Özellikle uzun boyunun avantajını kullanmak isteyen gelinlerdenseniz dantel ve tüllerin birbirine karıştırdığı uzun bir model tercih edebilirsiniz.

Mini Bir Model Arayanlara… – Nikah Elbisesi Modelleri

Yine bir Zuhair Murad klasiği… Şık, gösterişli ve iddialı modellerin altında imzası olan ünlü tasarımcının o muhteşem modelleri de nikah elbisenize karar vermenize yardımcı olabilir. Benzer bir model tasarlatabilir ya da yaratıcılığınızı da bu oyuna katabilirsiniz.

5

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!