Nikah Şekeri Seçimi

Nikah şekerleriniz hazır mı? Hazırsa başlayalım, haydi!.. Tatlı yeyip tatlı tatlı konuşmaya… Nikah şekeri seçimi hakkında şekilleri, modası ve trendleri üzerinden sizlere önerilerde bulunmaya.

Beyaz atlı prensinizi buldunuz ve evlilik yolunda adımlar atmaya başladınız. İlk önce nişan telaşı, yüzük seçimi ve geleneksel bir sürü adetle uğraştınız. Artık yükümüz hafifledi demeyin sakın! Asıl maraton şimdi başlıyor. Haydi, hayırlı uğurlu olsun!

1907-17-1200 TL

İşe nereden nasıl başlayacağız diye kara kara düşünürken hayal ediyorum sizi. Hele bir de çalışan bireylerseniz, yandınız. Bu işler bol vakit ister ve aceleye gelmezler. Neden mi? Nedeni basit; Böyle şeyler hayatta bir kez olur. Bu yüzden de en güzel şekilde yapılmalıdır. “Şunu da yapamadım içimde ukde kaldı.” demek istemiyorsanız, bu işlere biraz özen ve önem göstermelisiniz.

Ah hanımlar, ah! Sakın beylerden, beyaz atlı prenslerden, alışverişte sizi anlamalarını beklemeyin. Biraz genelleyici bir söz oldu, sanırım. Bunun sebebini hemen açıklayayım o yüzden. Beyler bu dönemde ceplerinden yoğun bir şekilde para çıkaracakları için biraz agresif olabilirler. Bir de sizin kadar küçük şeylere önem vermeyebilirler. Bu dönemlerde birçok küçük tartışma yaşayabilirsiniz. Üzülmeyin sakın… Bunlar ilişkinizin tuzu biberi olacaktır. Büyüklerimiz ne derler; nazar bozar böyle küçük şeyler.

Beylerin bu süreçte önemsiz gördüğü, fuzuli masraf olarak değerlendirdiği ufacık ama zarif bir detay var; nikah şekeri… Genel olarak konuşmamakta fayda var ama bu böyledir. Günümüzde her düğün türüne, çiftlerin zevklerine ve tarzlarına hitap eden nikah şekerleri bulunuyor. Bunlar hakkında size birkaç öneri de bulunabiliriz. Ayrıca her bütçeye uygun seçenekler de var. Hatta kendi nikah şekerlerinizi kendiniz bile yapabilirsiniz. Bakın nasıl güzel nikah şekerleri önerilerimiz var! Yılın trendlerini, nikâh şekeri modasını ve birçok çılgın şekilleri görmeye hazır mısınız?

Nikah şekerlerinde klasik modeller kendisinde taviz vermeyen ve modaya uygun olanlardır. Sade bir nikah töreninde kullanabileceğiniz gibi büyük bir otel ya da düğün salonunda gerçekleştireceğiniz düğününüzde de kullanabilirsiniz. Klasik modeller genellikle tül ve dantel detayı bulunan, zarif ve asil nikah şekerleri.

Caramel _stanbul_Evlilik 12 - Copy

Çılgın bir insan mısınız, kendinizi ve tarzınızı belirgin olarak göstermekten kaçınmaz mısınız? Ne duruyorsunuz?

Nikahınız mevlit okunarak yapılacaksa bunu da unutmamışlar işte bu törene uygun modeller.

10040004_D.v1.1

El yapımı ve kullanışlı nikah şekeri modellerini de unutmamak gerekir. Önce el yapımı nikah şekerlerine bakalım mı? El emeği, göz nuru olan bu şekerler hem sizi mutlu ediyor hem de ev hanımlarına iş olanakları sağlıyor. Ayrıca çok da şıklar…

9555_1

Kullanışlı modeller demiştim. Bu modeller daha sonra fotoğraf koymak için kullanabileceğiniz gibi anahtarlık olarak, dolap süsü olarak ve daha farklı şekillerde de kullanılabilecek modellerdir.

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!