Nikah Şekeri Yapmaya Ne Dersiniz?

 Nikah tarihiniz için hala yeterince zamanınız varsa kendi nikah şekerinizi tasarlamak oldukça keyifli olabilir. Aylardır kataloglardan incelediğiniz o nikah şekerlerini yapmak çok da zor değil, üstelik kendi tasarladığınız şekerler hem nikahınıza özel bir anı olacak hem de düğün bütçesine yardımcı olacak! Yapmanız gereken tek şey, nikah şekeri kataloglarını karıştırmak, biraz vitrinleri incelemek ve internetteki nikah şekeri modellerine göz atmak… Aralarından kendiniz  yapabileceğiniz nikah şekerlerini listeleyin ve kalemle kağıdı elinize alın! Ya da siz zahmet etmeyin hazırladığımız örneklerden yararlanın! İşte kendi nikah şekeri tasarlayabilmeniz için küçük tüyolar ve birkaç nikah şekeri örneği…

Nikahınızı Tatlandırın!

Basit bir hazırlıkla kendi nikah şekerlerinizi yapmak oldukça kolay. Hazırlık için ise ihtiyacınız olan şey küçük kavanozlar ve jelibonlar ya da hoş bir paketle minik çikolatalar. Mesela badem şekeri klişesini yıkarak kavanozların içerisine meyveli jelibonlar doldurabilirsiniz. Üstlerine ise sizi simgeleyecek stickerlar yapıştırırsanız nikah şekeriniz tamam demektir. Ya da size özel paketler yaptırabilirsiniz. Paketin üzerinde mesajınızı ileten küçük bir sticker yine fark yaratabilir. İçini doldurmak için ise ambalajlı çikolataları kullanarak harika bir nikah şekeri yaratabilirsiniz.

Fransa’dan Gelen Mutluluk!

Fransızların en nefis tatlısı macaronu, konuklarınıza nikah şekeri olarak sunmaya ne dersiniz? Eminönü’nden alacağınız minik paketler sunum yapacağınız makaronlar için oldukça uygun olacaktır. Makaronlarınızın renkleri ise nikah şekerlerinize kesinlikle şıklık katacak! Bu yüzden aldığınız paketlerin şeffaf olmasına özen gösterin. Kendi nikah şekerinizi tasarlamanın yanında makaronları kendiniz yaparak misafirlerinizin kalbini de çalabilirsiniz. Nefis bir tat, muhteşem bir sunum… Konuklarınız nikah şekerinizin tadına bakmak için kesinlikle sabırsızlanacak!

Karamelli Lolipop Mu, Eğlenceli Bir Çikolata Mı?

Kendi nikah şekerinizi yapmak çok da zahmetli değil. Yeter ki yaratıcılığınızı konuşturun! Karamelli lolipoplara fındıklar ekleyerek lezzetli bir hediye hazırlayabilirsiniz. Paketleri süslemek için zevkinize göre kurdeleler kullanabilir ve fındık yerine ise fıstık ya da şeker parçalarını tercih edebilirsiniz. Bu sizin nikah şekeriniz hayalinize göre şekil vermek tamamen sizin elinizde! Ya da kendi nikah şekerinizi yapmak için düğün öncesi butik bir çikolata kursuna gitmeye ne dersiniz? Üstelik düğün stresini üzerinizden atmak için de çok iyi bir fırsat! Ellerinizle hazırladığınız çikolataları renkli defter kaplarıyla paketleyebilir, üzerine minik düğmeler, paketinize uygun puantiyeli kurdeleler ya da resimli stickerlar kullanarak eğlenceli bir nikah şekeri tasarlayabilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!