Nikah Sonrası Partiler İçin Gelinlere Özel Elbise Modelleri

Evlilik telaşını samimi bir nikah seremonisiyle atlatmak isteyenlerin işi daha kolaymış gibi görünse de aslında bu hazırlık süreci onlar için de zorlu geçiyor. Evet düğünün stresinden etkilenmiyorlar ama düğün sonrası partilerden de vazgeçemiyorlar. Önce en yakın arkadaşlar ve aile derken o liste biraz büyüyor. Sonuç olarak parti tadında, küçük çaplı bir düğün gerçekleşiyor. Tam da bu noktada o partinin gelinleri nikah sonrası yemek ya da partiler için giyecekleri elbiseyi kara kara düşünmeye başlıyor.

Pek çok gelin adayı bu partilere gelinlikleri ile katılmayı tercih etse de bazıları farklı bir elbise arayışına giriyor. İşte biz de bu kez o gelinler için nikah sonrasında giyebilecekleri hem şık hem de rahat elbise modellerini bir araya getirdik. O gelinlerden biri de sizseniz karar vermeden önce mutlaka bir göz atın deriz.

Aile Arasında Yapılan Partiler İçin Gelinlere Özel Elbise Modelleri…

Nikah sonrası partiler için elbise modeline karar verirken en büyük sıkıntı mekana ve atmosfere uygun modele karar vermektir. Eğer sadece arkadaşlarınızla beraber bir gece geçirecekseniz işiniz kolay. Ancak organizasyonda aile büyükleri de varsa atmosfere uygun bir elbise modeli seçmeniz gerekiyor. Bu konuda ise uzun etekli elbiselerden yardım alabilirsiniz. Rahatça dans edebileceğiniz etekleri ve gecenin şıklığına yakışır renkleri bulabilirseniz bu işin üstesinden gelmişsiniz demektir. Bizim önerimiz ise mavi ve yeşilin tonları diyebiliriz.

elbise-1

Gece Rengine Ne Dersiniz?

Nikah sonrasında şık bir davet vermeyi planlıyorsanız bu renkler tam da size göre! Gecenin ihtişamından ilham alarak tasarlanmış zarif bir elbiseyle geceye damganızı vurmak istiyorsanız lacivertin asaletinden yardım alabilirsiniz. Model seçimi ise tamamen zevkinize kalmış. İster balık etekli, işlemeli bir elbise tercih edin isterseniz hafif kuyruklu enfes bir modeli!

elbise-2

Beyazdan Vazgeçemeyen Gelinlere Özel

İsterseniz dünyanın en şık elbisesini ayaklarının altına serin bazı gelinleri yine de beyazdan vazgeçiremezsiniz. Eğer sizin için de durum tam olarak böyleyse nikah sonrası elbiseniz için pek çok seçenek bulabileceksiniz demektir. Mesela taş işlemeli şifon bir elbise harika olabilir. Ya da satenin zarafetinden destek alıp gösterişli bir elbise de tasarlatabilirsiniz. Beyaz elbise konusunda geniş bir model yelpazesi sizi bekliyor. Siz modelinize karar verin yeter.

elbise-3

Gelinlikleri Aratmayan Elbise Modelleri

Bazı elbiseler var ki gelinliğin büyüsünü aratmayacak güzellikte diyebiliriz. Özellikle gelinlik markalarının elinden çıkan gece elbiseleri nikah sonrası organizasyonlar için hoş bir alternatif olabilir. Mesela biz Oscar de la Renta ve Elie Saab’ın çizgilerine bayılıyoruz. Nikah sonrası partinizde giyeceğiniz elbiseye hala karar veremediyseniz ünlü gelinlik markalarının koleksiyonlarına göz atmayı unutmayın deriz.

elbise-4

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!