Nişan Bohçası Hazırlamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Evlilik kararı aldığınız gün dün gibi aklınızda. Zaman ne çabuk geçti de şimdi nişan töreni için hazırlıklara başladınız. Her şeyin şu sıralar sizin için toz pembe olduğuna eminiz. Çünkü bir ömre başlamadan önceki son adımı da atmak üzeresiniz. Peki bu özel gün için tüm hazırlıklar tamamlandı mı? Mesela nişan törenlerinin olmazsa olmazı nişan bohçasını hazırladınız mı?

Eğer hala nişan bohçası alışverişi yapmadıysanız telaş yapmanıza gerek yok. Çünkü yolun başında olanlar için hazırladığımız nişan bohçası hazırlama rehberi ile eş adayınızın ailesini fazlasıyla etkileyeceksiniz. Hazırsanız başlayalım.

bohca-kapak

Nişan Bohçası Alışverişi İçin Doğru Adresleri Tercih Edin

Hazırladığınız nişan bohçası eş adayınızın ailesinden puan toplamak için en büyük adımdır aslında. Bu yüzden her iki tarafta tatlı bir yarışa girer nişan bohçası hazırlığında. Eğer siz de tam olarak şu sıralar bu ritüeli yaşıyorsanız bu işi layığıyla yerine getirmek için eksiksiz bir bohça hazırlamanız şart. Pijama takımlarından terliklere, bakım setlerinden iç çamaşırına kadar uzanan listeyi tamamlamak ise sandığınız kadar kolay değil. Bu nedenle nişan bohçası alışverişini doğru adreslerde yapmalısınız. Nişan bohçasının olmazsa olmazlarını bir araya getirmek için tüm ihtiyaçları aynı anda bulabileceğiniz yerleri tercih edin. Mesela Eminönü ve Kapalı Çarşı kusursuz bir nişan bohçası için her şeyi bulabileceğiniz en doğru adreslerden.

Karşı Tarafın Zevklerini Göz Önünde Bulundurun

Şu sıralar birkaç yakınınızın nişanına şahit olduysanız en az birinden nişan bohçası ile ilgili minik sitemler duymuşsunuzdur. Ne yazık ki nişan bohçası hazırlığında yapılan en sık hata gelin ya da damadın zevklerini göz önünde bulundurmamak oluyor çünkü. Büyük bir özenle hazırlanan o bohçanın içindekilerin bir kısmı ise maalesef ki hiç kullanılmıyor. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız bohçanızı kimin için hazırlarsanız hazırlayın, onun nelerden hoşlanabileceğini düşünerek hareket edin. Böyle bir nişan bohçası hazırlamak hem karşı taraftan puan toplamanıza hem de ona ne kadar değer verdiğinizi göstermeyi sağlayacaktır.

bohca-2

Şık Bir Bohça Hazırlayın

Nişan bohçanız ne kadar eksiksiz olursa olsun zarif bir hava yaratmak istiyorsanız şık bir sunum hazırlamanız gerekiyor. Son zamanlarda ise bu duruma çözüm bulunmuş gibi aslında. Birbirinden şık nişan bohçası sandıklarından birini seçerek sevdiğiniz için kusursuz bir sunum yaratabilirsiniz. Yalnız bu konuda da dikkat etmeniz gereken bir detay var. Eğer şık ve kullanışlı bir nişan sandığı tercih etmezseniz seçtiğiniz sandık bir kenarda kalmaya mahkum olacaktır. Bu yüzden yine karşı tarafın zevkini göz önünde bulundurarak alışveriş yapmanızda fayda var.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!