Nişan Fotoğrafları Aşkınızı Anlatsın

Fotoğrafların en güzel yanı, eşsiz mutlu anlarınızı resmedip; sonsuza dek saklamasıdır. Bu özel gününüzdeki fotoğraflar, mutluluğunuz gibi daim olsun.Fotoğrafların en güzel yanı, eşsiz mutlu anlarınızı resmedip; sonsuza dek saklamasıdır. Nişan fotoğrafları için kendinizi sıkmanıza gerek yok. Fotoğraf çekiminizi nişan sonrası mükemmel bir atmosferde sevdiklerinizle ve neşeli ayrıntılarla yapabilirsiniz. Aşk! O muhteşem duyguyu evlilikle taçlandırmak ne kadar güzel mutluluk. Bu mutluluk anlarını ölümsüzleştirmek ve bakıp bu günleri anmak ileride sizi çok mutlu edecektir. İşte bu yüzden bu yola giden her adımı taçlandırmalısınız! Düğün ne kadar önemliyse evliliğin ilk adımı olan nişan ve nişan fotoğrafları da bir o kadar önemli.

Günümüz teknolojisi bu kadar ilerlemiş ve imkanların bu kadar kolay elde edilebilir oluşu, bu özel anlarımızı daha değerli kılıyor. Duygusal, eğlenceli, mizah içeren her türlü fotoğraf albümünü yapıp, bunları sonsuza dek saklayabilirsiniz. Özgün ve orijinal  nişan fotoğraflarına sahip olmak zannettiğiniz kadar zor bir iş değil. Evleneceğiniz kişiyle olan aranızdaki iletişim sayesinde bile sizlere özel fotoğraflar yaratmak mümkün. Aranızdaki geçen unutmadığınız bir diyalog, beraber yapmaktan keyif aldığınız bir aktivite, ilk buluştuğunuz mekan gibi… Bu seçenekleri göz önünde bulundurarak size has bir fotoğraf albümü yaratmak mümkün. Tek yapmanız gereken hafızayı biraz kurcalayıp beraber paylaşılan özel anları göz önüne getirmek. Elbette bunun sonucunda size en uygun olan yeri ve mekanı sizler belirleyebilirsiniz. Bu özel gününüze ait fotoğrafların en güzel ve en özel olması için gerekli püf noktaları sizler için hazırladık. Gelin bir göz atalım…

Fotoğraf karelerinizin verdiği duygu aşkınız kadar yoğun olmalı. Bütçeniz az, çok veya yok; mutlaka en iyi sonuçlara ulaşmak için üzgünüz ama sizin müdahaleniz gerekecek. Dikkat edilmesi gereken unsurlar; içeride mi dışarıda mı çekim yapılacak, kıyafetler çekim alanına uygun mu? Mevsim ve gün ışığı çekim için elverişli mi? İşte bu soruların cevapları size en güzel nişan fotoğrafları sağlayacak. Bulunduğunuz şehrin iklim ve diğer coğrafi özellikleri bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Denize kıyısı olan bir şehirde yaşıyorsanız veya yakınlarda bir deniz var ise, denizin sonsuz güzel mavisi aşkınızın en güzel şahidi olabilir! Kumsalın narin görünümü, arkada hafif bir dalga ve ay ışığı… Adeta bir sanat eseri gibi nişan fotoğrafına sahip olabilirsiniz. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak seçim tamamen size ait. Unutmayın, her şey sizin elinizde. Deniz, orman, başka doğa güzellikleri. Bu temaları kullanarak en iyi fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Fotoğrafları Oluştururken Nelere Dikkat Etmeliyim?

İster iyi bir fotoğraf makinesi ve dostunuzu yanınıza alın, ister bir fotoğrafçı tutun, dış mekan fotoğrafları için hava durumuna göz atmayı unutmayın! Püf nokta; nişan ve fotoğrafları aynı güne sığdırmak zorunda değilsiniz! Hem kim nereden bilecek ki? Nişan sırasında fotoğrafçı veya arkadaşlarınız sizin için doğal veya poz verdiğiniz birçok fotoğraf çekecektir. Siz de kıyafetlerinizi temizletip ertesi gün veya birkaç gün sonra arabanıza atlayıp en güzel mekanlara gidebilirsiniz. Böylece ne yağmur canınızı sıkar ne de kapalı hava. Bu süreçte size uygun zamanı ayarlayıp, nişan gününden birkaç gün önce fotoğraflar için zamanınızı doya doya harcayabilirsiniz. Hem nişan öncesi kıyafet provasını yapmış olursunuz hem de eşsiz fotoğraflarınız olur. Kulağa gayet mantıklı geliyor! Her şeye bir güne sığdırmaya çalışmak; böylesine özel günlerinizde olası aksilikler meydana getirebilir. Söz konusu bir hava koşulları, makinede arıza, ani bastıran bir yağmur.. Bahsettiğimiz gibi nişan gününden önce böyle bir hazırlık içine girmek, her açıdan sizi daha da rahatlatacaktır.

Çekimler Yapılırken Ne Gibi Objelerden Yararlanılır?

Bütçenize bağlı olarak fotoğraf çekimini farklı yollarla yapabilirsiniz. Bu işlem için bütçeniz uygun ve herhangi bir kısıtlama yapmam diyorsanız profesyonel düğün ve nişan fotoğrafçılarına danışabilir, onların yardımıyla en orijinal ve kaliteli fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Kendini bu işe adamış birçok yetenekli fotoğrafçı mevcut. Siz onlara ne tür temalarda istediğinizi belirttikten sonra gereken her şeyi onlar sizin yerinizde halledip hazır şekilde elinize ulaştırıyor. Gerek mekan seçimi ve diğer tüm araç gereç motif işlemlerinizi sizin yerinize onlar hallediyor. Hatta su altı çekimi, üç boyutlu yaratıcı çekimler gibi hizmetleri de sizin isteğinize göre yapılabiliyor. Hayır ben bu süreçte bütçemi çok fazla açmak istemiyorum derseniz, bir fotoğraf makinesi kiralayıp yanınıza dostlarınızı alıp en özgün fotoğraf karelerini de yaratmak sizin elinizde!

Bu özel anlarınızı her türlü imkan dahilinde ortaya koymak mümkün. Seçim sizin… Kiralayın bir makine, dostlarınızı alın yanınıza ve bulunduğunuz şehirdeki doğa güzelliklerini ziyaret edin. Eğlenceli dakikalar, unutulmayacak anları yaratmaya başlayın.  Hayvan çiftlikleri, yeşilliğin ve ağaçların bol olduğu yürüyüş parklar, sahiller, otantik tarihi eserlerin ve mekanların bulunduğu salonlar… Oluşturulmuş ve başkaları tarafından kullanılmış standart fotoğrafların dışına çıkıp kendi hikayenizi yaratmak gördüğünüz üzere çok zor bir işlem değil. Cüzi miktarda bütçe ayırarak en güzel fotoğrafları elde etmek sizin elinizde. Kişiye ve isteğe göre her türlü obje ve motifleri sağlamak mümkün.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, aranızda geçen bir diyalog, beraber gidilen bir mekan ve onun sizdeki anısı, bu tür ayrıntılar fotoğrafların size özgü olmasını sağlamakla beraber en değerli anlamları da yükleyecektir. Bunları oluştururken dışarıdan ufak tefek malzemeler satın alarak fotoğraf karelerinizi renklendirebilirsiniz. Her nerede olursanız olun, renkli çiçekler, konfetiler, balonlar, komik gözlük, konuşma balonu, konuşma çerçevesi gibi ayrıntılar fotoğraflarınıza renk ve neşe katar. Bu gibi materyalleri hazır alabileceğiniz birçok web sitesi bulunuyor. Ayrıca sizin için özel konuşma balonu ve çerçeveler de hazırlamaları mümkün. Beraber oluşturduğunuz bu masalsı aşk hikayenizde, her şeyi dilediğinizce oluşturmak sizlerin elinde. Yanınıza en yakın dostlarınızı almayı unutmayın. Onlar sizin en büyük destekçiniz olacak hem de fotoğraf karelerinize neşe ve renk katacaklardır.

Unutmayın; sizi siz yapan size ait hisler ve detaylardır. Beraber bir hikayeye başlıyorsanız eğer elbette  bu hikayenin ön sözünü en özel, en değerli karelerle taçlandırmak gerekir. Beraberliğinize attığınız ilk adımda bu kadar özel ve sizlerin hissiyatını yansıtan karelerle çıkarsanız yola; en zor anlarınızda bile dönüp bakarak yüzlerinizi gülümsetecek anlar bırakmış olursunuz.  Daha yolun başlarında kendinizi bu kadar özel ve değerli anlarla süsleyip taçlandırırsanız, atacağınız her adım bu kareler kadar ölümsüz ve değerli olacaktır. Her şey sizin zevkinize ve değerlerinize bağlı.

Yukarıda her ayrıntıyı belirttik, bundan sonrasını kendi zevkinize göre sizler oluşturabilirsiniz.  Artık sizler de her türlü bütçeye uygun olarak birer hikaye yaratabilir, onları ölümsüzleştirebilirsiniz.  Böylesine masalsı ve özel günlerinizde tamamen sizlere ait bir hikaye yaratmak mümkün. Bir fotoğraf karesi yıllar boyunca her baktığınızda sizi geçmişe götürebilir, o anları tekrardan yaşatabilir. İyi günde ve kötü günde sürecek olan beraberliğinizin en değerli anlarını fotoğraflayıp bu anlarınızı sonsuzlaştırın. Tüm bunları yaparken elbette sizden birer ufak detay eklemeyi unutmayın. Sizi anımsatan en ufak bir detay, ileride anlatacağınız çok büyük bir hikayeye ait olabilir.  Sizin hikayenizi oluşturan detaylar neler? Ne gibi unsurların albümünüzde yer almasını istersiniz?

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!