Nişan için Saç Modelleri

Evlilikten önceki bir adım sizin de hayallerinize giden yolda adeta bir bahar müjdecisi gibi heyacan dolu! Nişan gününüz için titizlenirken, kıyafetten saçınıza her şeyin eksiksiz olmasını istemek ise en büyük arzunuz. Nişan günü için giyeceğiniz kıyafetten yaptıracağınız saça kadar günlerdir uğraşıyor ve istediğiniz şeyleri bulabilmek için çabalıyorsunuz. Tabii ki bu konuda nişan konseptinizin ve mekanınızın payı büyük.

Kimi daha sade şeylerden hoşlanırken kimi daha gösterişli şeyleri sever. Nişanınızın olacağı mekana göre ise bazı şeyleri ayarlamak işinizi oldukça kolaylaştırır. Öncelikle işe nişan mekanınızdan ve ne istediğinizden başlamalı. Nişanınız ev de mi, kır bahçesinde mi yoksa bir lokalde mi?

Nişandan sonraki adımın evlilik olduğunu unutmayın ve tercihlerinizi bu yönde kullanın. Nişan mekanınız evde ise daha sade kıyafet ve saç seçmenizde fayda var. Kır bahçesi de yine evdeki kadar doğal ve sade olursa mekanla bütünlük içerisinde olursunuz. Daha gösterişli bir mekanda olacak ise davetiniz yine ona göre hazırlanmanız mekanla bütünleşmenizde daha uyumlu bir görüntü yaratacaktır. Sizin için uygun düşeceğine inandığımız saç modellerini derledik. Size kalan ise kıyafetinize ve mekana uygun olabilecek saç modelini bulmanız.

Vintage Modeller- Nişan için Saç Modelleri

Kıyafetiniz ve mekan seçiminiz vintage esintleri taşıyorsa eğer size önerdiğimiz saç modelleri bütüne bakıldığında harika görünecektir. Her dönemin kendine özgü saç modellerinin olduğu zamanlar, sizlere alternatifler sunmakta. Bizim de size önermiş olduğumuz saç modelleri; açık, kısa ve toplu halde saçınızı nasıl kullanacağınıza yönelik. Büyük dalgalar, vaklı modeller ve biraz daha romantik dokunuşlar; bu modeller aklınızı çelecek!

Örgü Modeller- Nişan için Saç Modelleri

Açık havada ya da evde rahatça kullanabileceğiniz örgü modeller, aslında romantik bir havayı çağırıştırıyor. İster toplu isterseniz de açık kullanabileceğiniz örgü modeller;  hem şık hem de zarif görünüyor. Mekan ve elbise ile uyumlu olduğunu düşünürseniz eğer örgü modelleri tercih edin deriz. Kır bahçesi, sade bir elbise ve harika örgü saçlar; nişan gününüzü unutulmayacak kılan başlıca unsurlar olabilirler.

Kısa Saç Modeller- Nişan için Saç Modelleri

Nişan gününüzde kısa saçlara sahip olduğunuz için üzülmek bir yana, size önerdiğimiz modeller ile oldukça havalı görüneceksiniz! Kısa saçlar için de harika modeller mevcut. Bir şey daha var ki, kısa saçta duran saç aksesuarları  ayrı bir güzel. Yandan ayırdığınız saçlarınızın bir tutamını o çok severek aldığınız saç aksesuarınız ile tutturabilirsiniz. İri dalgalar halinde saçınızı yandan ayırarak, bir tarafını kulak arkasına atabilir ve oldukça elegan bir görüntü elde edebilirsiniz.

Açık Saç Modeller- Nişan için Saç Modelleri

Nişan gününüzde saçlarınızı açık kullanmak istiyorsanız eğer, elbisenizi de buna göre almakta fayda var. Karışık desenli ya da gösterişli elbiseler için açık saçlarınızı daha sade bir model ile buluşturabilirsiniz. Sade bir elbise giyecekseniz de eğer buklelerle ya da örgülerle süslenmiş modelleri deneyebilirsiniz. İri buklelerin olduğu açık bir saçta oldukça havalı görünür, unutmayın. Mekan ve elbisenizi gözönünde bulundurarak, size önerdiğimiz modellerden birini tercih edebilirsiniz.

Sıra Dışı Modeller- Nişan için Saç Modelleri

Çılgın bir şeyler yapmak istiyorsanız ya da oldukça yalın görünmek istiyorsanız eğer kimilerinin ceserat edip yapamadığı kimilerinin de geleneksel bakış açısı ile düşünüp aklına bile gelmeyen bu modelleri siz uygulayabilirsiniz! Kırda ya da kumsalda; size önerdiğimiz saç modellerinden herhangi biri ile özgün kişiliğinizi de ortaya koyacaksınız. Salaş modeller, sadece yandan bukleli bir topuz ya da bez parçaları ile sıkıştırarak topladığınız saçlarınız; bu gün sizin gününüz!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!