Nişan Sandığı Nasıl Süslenir?

Nişan sandığınız için gerekli olan tüm malzemeler hazır ve sıra geldi süslemeye. Nişan sandığı tasarımı konusunda kafanız karışıksa tavsiyelerimize kulak verin.

2013-04-04 19.06.25

Nişan hazırlığı için çıktığınız alışverişte alacaklarınız üç aşağı beş yukarı belli. Çamaşır, pijama, bakım ürünleri vesaire. Nişan sandığı içine konulacak şeyleri aldıktan sonra geriye sandığı görkemli bir sunum haline getirmek kalıyor. Şu durumda nişan sandığını geleneksel bir ritüel olmaktan çıkararak, onu çok daha farklı bir dizayn haline getirebilirsiniz. Önemli olan tarzınız ve zevkleriniz doğrultusunda hareket etmek. Yani klasik bir nişan sandığı satın almak yerine, yaratıcılığınızı konuşturarak oldukça şık bir tasarım oluşturabilirsiniz. İnciler, çiçekler, boncuklar, tüller kullanarak dilerseniz retro, dilerseniz modern bir süsleme yapın. Size vereceğimiz tüyolarla nişana damgasını vuracak bir sandık hazırlayacağınızdan şüpheniz olmasın. Üstelik bütçenizi hiç sarsmadan…

95yl5l

Nişan Sandığınızı Rengarenk Motiflerle Bezeyin

Bunun için ihtiyacınız olan tek şey ahşap bir sandık. Geriye sadece internetten sevdiğiniz bir motif bulup, sandığa çizmek kalıyor. Bu bir çiçek motifi ya da sevdiğiniz herhangi bir figür olabilir. Son olarak kalıcı bir boyayla boyayarak vernikleyin ve işte sandığınız hazır! El emeği göz nuru nişan sandığınızı evinizin bir köşesinde yıllarca saklayabilir, ileride çocuklarınıza güzel bir anı olarak bırakabilirsiniz. Biraz el becerisi olan herkes rahatlıkla bu işin üstesinden gelebilir.

Nişan Sandığınıza Nazar Değmesin

Tül ve nazar boncuklarıyla harika bir nişan sandığı süslemesi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için beyaz ya da kırmızı renkte bir tül tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, sandığı tülle kaplamak ve üzerine başka bir tülle hazırladığınız kocaman bir fiyonk ilavesi yapmak. Son olarak, nazar boncuklarını fiyongun üzerine karışık bir şekilde dikebilirsiniz. Zevkinize göre nazar boncuğu yerine inci de kullanabilirsiniz.

164

Çiçeklerle Gelen Masumiyet

Evliliğe giden yolda çiçekler sıklıkla kullanılan bir simge. Tabii geline çok yakıştıkları da yadsınmaz bir gerçek. O halde nişan bohçanızı neden çiçeklerle süslemeyesiniz? Beyaz ya da dilediğiniz renkteki çiçekleri, tülle kaplanmış nişan sandığının üzerine istediğiniz şekilde sıralayın. Kırmızı ya da beyaz bir kurdele takviyesiyle eserinizi çok daha alımlı bir hale getirebilirsiniz. Hazır satılan bir nişan sandığı satın almaktansa, maharetinizi konuşturarak, çok daha anlamlı bir obje oluşturmanız mümkün. Emin olun, özgün bir nişan sandığı sizi diğer gelinlerden çok daha farklı kılacak. Kolay gelsin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!