Nişan Tepsisi Fiyatları

Nişan hazırlıklarının olmazsa olmazı kuşkusuz ki yüzük ve yüzüklerin nizami olarak yerleştirilerek getirileceği şık bir nişan tepsisidir.

Nişan tepsisi, sadece yüzükleri taşımaya yarayan bir tepsi değil, içinde pek çok anlamı da barındıran gösterişli ve şık olması gereken bir araçtır. Düğün evresi öncesi yapılan nişan hazırlıklarının en önemli detaylarından birisi olan yüzük ve nişan tepsisi seçimi dikkatli yapılmalıdır. Bazı çiftler nişan tepsilerinde isimlerinin baş harflerini hatta tanıştıkları o güzel günün tarihini işletmek isteyebilir. Nişan tepsisi, nişanın nerede yapılacağına uygun olarak seçilmeli ve gelin ile damadın kıyafetleri ile de uyumlu olmalıdır.

Nişan Tepsisi Modelleri ve Fiyatları

Nişan tepsilerinin fiyatları, üzerinde bulunan işçilik ve süslemelerine göre de değişiklik gösteriyor. Nişan tepsilerinin orta boy olması önemlidir. Aynı zamanda nişan tepsisi üzerinde yüzüklerin içine konulacağı şık küçük bir kuru ve en az nişan tepsisi kadar süslenmiş bir küçük makas bulunmalıdır. Nişan yüzükleri genellikle kırmızı bir kurdele ile birbirine bağlanır. Bu bağ, çiftlerin birbirine gönül bağı ile bağlı olmalarını temsil eder. Bu kurdeleyi kesmek ise, çoğu zaman her iki tarafında kabul ettiği ve saygı duyduğu bir aile büyüğüne düşer. Bu yüce ve anlamlı görevi üstlenecek kişinin tutacağı makas da bir o kadar şık ve gösterişli olmalıdır. Nişan tepsisindeki süslemeler, makasın süslemesinde de kullanılarak görünümde bir bütünlük oluşturulabilir. Nisan tepsisi fiyatları, 30 TL’den başlıyor ve tepsinin malzemesine, işçiliğine ve süslemesine göre 250 TL’ye kadar artan fiyatlarla satılıyor.

nisan-tepsileri-8

Nişan Tepsisi İçin Fikirler

Nişan tepsisinin biçimi dikdörtgen ya da kare olmak zorunda değildir. İsteğinize göre tepsiyi kalp ya da yuvarlak bir model olarak da tercih edebilirsiniz. Tepsinin içini tül ve boncuk detaylarla kendiniz de süsleyebilir ve içine isimlerinizin yazılı olduğu küçük şık bir yüzük kutusu yerleştirebilirsiniz. Tepsinin süslemesini giyeceğiniz kıyafete uygun tercih ederek kombinasyonda bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Son zamanlarda nişan tepsisi seçiminde genellikle aynalı tepsiler tercih ediliyor. Tepsinin içi gereksiz ve kalabalık gösterecek süslemelerle doldurulmamalı sade ve şık bir görüntü amaçlanmalıdır. Nişan tepsisinin asıl amacının sizi ömür boyu birbirinize bağlayacak nişan yüzüğünü taşımak olduğunu unutmamalısınız. Yüzüklerin ön planda olacağı bir süsleme tercih edilmelidir. Tepsiye baş harflerinizi işletebilir ya da sizi temsil eden küçük biblo ve çiçek yerleştirebilirsiniz. Tepsi ve tepsinin içinde bulunan aksesuarların renk uyumlarına dikkat etmelisiniz. Dilerseniz tepsiyi saten ya da deri bir kumaş ile kaplatabilirsiniz.

c1d7b07cf1948beb61350c748e0737da

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!