Nişan Tepsisi Modelleri

Nişan hazırlığı yapan herkesin o özel günde kullanacağı nişan tepsisi için birçok model önerimiz var.

Düğünden önceki son durak olan nişan merasimi, çiftlerin evlilik provası yapabilecekleri en özel anlardan biri. Bazı çiftler söz ve nişanı bir arada yaparak bu özel anı ev ortamında gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Birçok çift de tam tersi bir düğün gecesi kadar ışıltı bir mekanı tercih ederek nişanlanıyorlar. Her ikisinde de değişmeyen tek şey nişan tepsisi oluyor. Sizin için nişan gecenize yakışacak birçok farklı modelde nişan tepsisi önerimiz var.

Bilindiği üzere nişan hazırlıkları kız tarafında aittir. Bu yüzden nişan tepsisi seçimi de size düşüyor. “Nişan yüzükleri gümüş tepside olur” gibi kalıplaşmış bir adet olsa da artık kişinin zevki daha ağır basıyor. Birçok gelin adayı nişan gecesinde farklı ama şık bir görünüme sahip nişan tepsisi kullanıyor. Hatta bazı adetlere göre yüzükler tepsi yerine nişan yastığı ile sunuluyor. Biz yinede çoğunluğun uyguladığı, daha şık ve modern duran nişan tepsilerine göz atalım.

Yüzükleri taşıyacak olan nişan tepsileri, isteğe göre tül ve kurdeleler ile süslenebiliyor. Kişinin zevkine göre rengarenk veya daha sade seçimler uygulanıyor. Kendinden gösterişli ve şık tasarıma sahip tepsiler de bulunuyor. Hiçbir süslemeye gerek kalmadan tam bir star edasıyla tutan kişinin elinde dikkat çeken bu tepsiler, genellikle taşlı ve simli oldukları için ışıl ışıl parıldıyorlar.

Ünlü moda blogger’ı Buse Terim’in kendi nişanında kullandığı nişan tepsisine bakacak olursak oldukça sade bir tercih yapmış. Adetlere uygun olarak gümüş bir tepsi seçen Terim, şık bir detay olarak yüzüklerin konulduğu mini kutular kullanmış. Bu kutu detayını tercih etmesinin ardından birçok kişi de nişanında benzer modeller kullanmaya başladı.

kgd5dJ

Nişan tepsisini gümüş tercih ettiyseniz genlikle o tepsi tüller ile süslenir. Ama artık o modanın yerini renkli çiçekler aldı. Gümüş tepsinin sapları ya da kenarları çiçekler ile süslenerek şık bir görünüm elde ediliyor. Genellikle beyaz ve pembe güller ile taçlandırılan gümüş tepsiler, isteğe göre farklı çiçekler ile de süslenebiliyor. Bu tarz bir nişan tepsisi 2015’in en moda trendlerinden biri.

vLW3vA

Nişan tepsiniz herkesten farklı olsun istiyorsanız, bu konuya ilginç yaklaşımlar da var. Ahşam tepsiden yapılan nişan tepsileri, üzerine uygulanan eğlenceli resimlerle esprili bir görünüme kavuşuyor. Son dönemde nişanlanan birçok çift bu tepsileri tercih ediyor. Aile büyükleri her ne kadar “gümüş tepsinin yerini tutmadığını” dile getirseler de, nişan gecenizde daha sonra hatırlanacak ve fotoğraflarda sevimli duracak bir nişan tepsisi yer alsa hiç de fena olmaz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!