Olivia Palermo Stilinde Gelin Olmak

kapak

Olivia Palermo’yu hemen hemen modaya ve stiline düşkün herkes bilir. Uzunca bir süredir hayatımızın içinde olan, ondan ilham alarak kombinler oluşturan bizler, şimdi de onun stilinde gelin olmanın yollarını aramaktayız. Moda ikonu olan Olivia Palermo, moda takipçilerinin de gözdesi. Her giydiği kıyafet olay, farklı parçaları bir araya getirmesi ise her zaman için ön planda. Ama her zaman zarif ve şık. Yakın zamanda evlenmiş olan Olivia Palermo, gelinlik ve diğer aksesuar seçimlerinde yine çok başarılıydı. Gelinliğinden ayakkabısına, kullandığı takılardan saç ve makyajına kadar elegan bir görünüm elde etmişti. Peki siz, Olivia Palermo’dan ilham alarak o istediğiniz sofistike görünüme kavuşabilecek misiniz? Sizler için Olivia Palermo stilinde gelin olmanın yollarını araştırdık; bakalım sizlere ilham olabilecek miyiz?

ayakkabi

Ayakkabı Seçimi

Önceden de belirttiğimiz üzere, 2014 yılının en moda gelin ayakkabıları formdan öte renkli olanlardı. Olivia Palermo’da sade gelinliğinin altına tercih ettiği gece mavisi Manolo Blahnik ayakkabıları ile elbet göz kamaştırdı. Ayakkabılarının hemen önünde yer alan kristal taşlarla süslü tokası ise elbisesine hem hareket kattı hem de biraz olsun parlamasına yardımcı oldu. Peki sizin tercihinizde gelinliğinizin altına neden renkli gelinlik ayakkabı olmasın. Olivia Palermo’nun stilinden ilham alarak seçtiğimiz ayakkabılara mutlaka göz atın. Ayakkabı seçiminde renge karar verirken, gelin buketinizde kullanacağınız mevsim çiçeklerinden ilham alabilirsiniz.

gelinlik

Gelinlik Seçimi

Olivia Palermo’nun gelinliği gösterişten uzak sadeliğin hakim olduğu elegan hoş bir görünüme sahip. Carolina Herrera tasarımı olan organze kumaştan tasarlanmış eteği floral desenler kullanılarak hareket kazandırılmış, yine abartıdan uzak kararında bir yırtmaca sahip. İtalyan organzeden tasarlanmış olan eteğinden ilham alarak sizler de seçeceğiniz uygun bulduğunuz kumaştan kendinize elbise ya da etek diktirebilirsiniz.

taki

Takı Seçimi

Olivia Palermo’ya baktığınızda baştan beri söylüyoruz sadelik göze çarpıyor. Yaz gelini olduğundan beyazlar içinde ve ayakkabılarının rengi  ile bütünlükte şıklığı yakalıyor. Gösterişli kolyelerden uzak durmuş, onun yerine yine sade bir küpe ve yine iddiasız bir bilezik tercih etmiş. Görüyorsunuz ya, adeta Olivia’nın mutluluğunun önüne hiçbir şeyin geçmesine izin vermemiş. Olivia Palermo’nun küpeleri Alexandra Mor’a ait. Ve Hindistan ziyareti sırasında alınmış, muhtemelen yarı değerli taşlarla süslü gümüş bir bilezik narin bileğini süslemiş.

sacvemakyaj

Saç ve Makyaj Seçimi

Olivia Palermo’nın saç ve makyajına baktığınızda saatlerinizi sandalye tepesinde geçirmenize gerek olmadığınızı da anlayacaksınız. Eğer makyajda kemik yapınız Olivia Palermo gibi örtüşüyorsa sizi gözlerinizde smoky far deneyebilirsiniz. Dudaklarınıza doğal pembeliğini kaybetmeyecek mat bir ruj ve yanaklarda belli belirsiz bir allık ile tamamsınızdır. Saçlara gelince, neredeyse kendisi toplamış gibi duran salaş saçlar, kıyafeti ile oldukça uyumlu.

 

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!