Olumlu Bitmeyen Evlilik Teklifi Videoları

Bazen sevdiğiniz insan sizinle aynı duyguları paylaşmayabilir ya da o an evlilik için hazır hissetmeyebilir. Önemli olan sizin duygularınızı yansıtabilmeniz kadar sevdiğiniz insanın da bunu istiyor olmasıdır. Tabi ki de her evlilik teklifi evet cevabını alabilmek umuduyla hazırlanır. Ama bazen işler umduğumuz gibi gitmez. Sonu olumlu sonuçlanmayan evlilik teklifi videoları belki de size evlilik teklifinin nasıl yapılması gerektiği hakkında ufak da olsa bir fikir verebilir.

Siz istediğiniz kadar kararlı olun, sevdiğiniz kişi sizinle aynı kararlılığa sahip değilse, çareyi kaçmakta bulabilir. O dakikalarda sağlık olsun gönüller bir olmasa da olur diyebilmek kolay değildir. Onu ne kadar çok sevdiğinize ikna etmeye de uğraşabilirsiniz ya da siz de onun gibi kaçabilirsiniz. Sonrasında ne yapacağınız tamamen sizin duygularınıza kalmış.

Ne kadar çok severseniz sevin, hayatınızın sonuna kadar onunla geçirmeyi düşleyin aklınızın bir köşesinde hayır cevabı alabileceğinizi unutmayın. Hayat sürprizle dolu bir yolculuk, iyi hatıraları olduğu gibi hatırlamak istemeyeceğiniz anlarda yaratabilir. Ki hiç şüphesiz birbir heyecan duyarak hazırlandığınız evlilik teklifinize verilen hayır cevabı o anılardan bir tanesi olacaktır.

Siz siz olun evlenme teklifi yapacağınız mekanı iyi seçin. Sonu hüsranla biten teklifin üzüntüsünü tek başınıza yaşamak isteyebilirsiniz. Tanımadığınız bir çok kişinin içinde yapılan tekliflerinin sonu mutlu sonla bitmiyorsa, yükselen ah vah sesleri daha çok moralinizi bozabilir. Bütün gözlerin size üzülerek bakması, içinde bulunduğunuz durumun daha dramatik bir hal almasına neden olabilir.

Evlilik teklifi edeceğiniz kadar sevdiğiniz kişiyi, sevmek kadar anlamak da önemli. Eğer doğru sinyalleri doğru zamanda almıyorsanız biraz beklemekte fayda var. Belki de sizin planladığınız evlilik teklifi karşınızdaki insanın beklentilerine göre değildir. Mum ışığında romantik bir akşam yemeğinde baş başa olacağınız, çiçeklerle donatılmış bir yer vardır hayalinde. Bu anlar sizin için olduğu kadar sevdiğiniz kişinin ayaklarını yerden kesecek kadar etkileyici olmalı.

Artık o ilk adım her zaman erkeklerden beklenmiyor. Bazı cesur kadınlar beklemek yerine evlilik teklifini kendileri ediyor. Ama karşılaştıkları hayır cevabında erkekler kadar olgun davranmaya biliyorlar. Hatta onunla evlenmek istemediğiniz için, en sevdiği kişiden en nefret ettiği kişi olmaya geçişiniz bir hayır cevabı kadar kısa olabilir. Bir kadının evlilik teklifine hayır derken aslında ona onu sevmediğinizi söylediğinizi unutmayın.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!