Orijinal Düğün Pastası Çeşitleri

Orijinal düğün pastası çeşitleri  ; Tatlı bir telaş içerisindesiniz ve bu telaşın belki de en tatlı yanı düğün pastası seçimi. Doğal olarak bu günün unutulmaz bir gün olmasını istiyorsunuz. Bunun bir parçası olarak da en mutlu gününüz için en ilginç pastayı arıyorsunuz. Biliyoruz, klasik ve her yerde birbirine benzeyen modelleri görmekten bıktınız. İşte sizler için seçtiğimiz birbirinden ilginç, kimsenin aklına gelmeyecek, akıllardan uzun süre çıkmayacak pasta modelleri.

Orijinal Düğün Pastaları – 1

Evet, yanlış görmediniz. Suşi ile yapılmış bir düğün pastası. Bu mutlu gününüze gelecek belki de birçok kişi hayatında ilk defa suşi ile karşılaşacak ve ilk defa suşi tadacak. Elbette misafirleriniz bugünü uzun bir süre unutmayacak.

dugun-pastasi

Orijinal Düğün Pastaları – 2

Eğlenceli bir ruh haliniz var ise, konuklarınızı şaşırtmak istiyorsanız bu pasta tam size göre. Görünümü ve etkisiyle konuklarınızın uzun süre aklından çıkmayacak eğlenceli bir pasta modeli.

 

Oijinal Düğün Pastaları – 3

Doğayla iç içe ve huzurlu bir ortamda olmayı kim istemez? Düğün pastanız da bu ruh halinizi yansıtabilir. Konuklarınıza da aynı duyguyu yaşatabilirsiniz. Konuklarınız sizi bir kayık içerisinde ve doğayla iç içe huzurlu bir şekilde hatırlasın istemez misiniz?

Orijinal Düğün Pastaları – 4

Bir önceki pasta modelimiz ile bağlantılı, insana doğayı ve huzuru hatırlatan bir başka pasta modeli. En alt katmana konmuş gerçek bir kütük ile pastaya genel anlamda doğal bir hava katılmış. Üst katlara yapılmış pastaların bütün ile oluşturduğu renk uyumu ile harika bir gerçekçilik elde edilmiş. Doğayı seviyor ve konuklarınız sizi bu şekilde hatırlasın istiyorsanız tam size göre bir pasta.

Orijinal Düğün Pastaları – 5

Siz ve eşiniz seyahati çok mu seviyor? Beraber onlarca yeri mi gezdiniz? Evlendikten sonra da seyahat etmeyi planladığınız birçok yer mi var? İşte tam size göre bir pasta modeli. Ruhunuzu yansıtan, konuklarınızın aklından uzun süre çıkmayacak başka bir model daha.

Orijinal Düğün Pastaları – 6

Bu pasta ile konuklarınızı şok edebilirsiniz. Düğünün en ilginç anını konuklarınıza yaşatmak ve onları unutamayacakları bir an yaşatmak için mükemmel bir fırsat. Konuklarınız için bu pasta ilgi odağı olacak ve akıllarından uzun süre çıkmayacak.

Orijinal Düğün Pastaları – 7

Eğlenceli ruhunuzu yansıtacak eğlenceli bir düğün pastası mı arıyorsunuz. En az sizin kadar sevimli bu pastaya ne dersiniz?

Orijinal Düğün Pastaları – 8

İşte sizler için orijinal bir başka pasta daha. En üstte gerçek bir çiçek ve onları tamamlayan küçük sevimli pastacıklar. Konuklarınız için gerçekten şaşırtıcı ve unutulmaz bir pasta olacak.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!