Orijinal Evlilik Teklifi Yapmak

Ruhunuzun diğer yarısını bulduğunuza eminsiniz ve aklınızda artık o soruyu nasıl soracağınız dolanıp duruyor. ‘Nasıl bir orijinal evlilik teklifi planlarım?’ Aslında cevabı çok basit.

Evliliğe doğru yol alan bir ilişkinin en keyifli anları muhtemelen evlilik teklifi hazırlık aşamasıdır. Çünkü ‘evet’ cevabını aldığınız andan itibaren sakin, huzurlu hayatınız tatlı bir sevimlilikle alt üst olabilir. Bu nedenle evlilik teklifi hazırlığınızın ve sonrasında da o unutulmaz anın tadını çıkarın. Ancak, orijinal 000000004ND00002_Rugby_SeveEvlilik teklifi yapmak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.

 

Sizin için değil onun için özel olmalı

Bunu aklınızdan çıkarmayın 50.000 taraftarın önünde evlilik teklifi yapmak sizin için heyecan verici olabilir ama spor müsabakalarına sadece sizin için katlanan sevgiliniz için aynı hissi yaratmayabilir. Daha geniş bir açıdan, mümkünse onun bakış açısıyla teklifinizi gözden geçirin. Muhtemelen, bir kadın evlenme teklifi edecek olsa bunu sabah SPA randevusu ile başlayıp, gün içerisinde detoks programları ile desteklenen keyifli bir zamanda teklif eder ve bu da bir erkek için hiç çekici olmazdı. Aşık olmuş olmanız her şeye aynı tepkileri vereceğiniz anlamına gelmiyor.

Çok Gösteriş İyi Değildir

Bütün gözlerin üzerinize çevrildiği bir teklif her zaman çok hoş olmayabilir. Herkes sizi izlerken o anın tadını çıkaramayabilirsiniz. Boğazdan gemi geçirmek unutulmaz olabilir ama bu teklifi yaparken sevgilinizin tepkisini göz önünde bulundurun. Hafta sonu boğazda bir akşam yemeği yerine evde size yemek yapmayı tercih eden daha evcimen sevgilinizi yemeğe çıkarıp önünden gemiler geçirmeyin. Daha dışa dönük yapıda olan sevgilinizi de evi mumlarla kaplayarak karşılamayın.

chinese-man

Ayarını Kaçırmayın

Her şeyin bir dozu var. Romantizmin de, pırıltının da, gösterişin de… Bunu aklınızdan çıkarmadan yapacağınız her teklif zaten işe yarayacaktır. Ama abartılı bir teklif, işin orijinalliğini ne yazık ki yitirmeye mahkumdur. Sevdiği kadına 99 tane iPhone ile evlenme teklifi eden adamın dramını duymuşsunuzdur. Duymaysanız bile artık biliyorsunuz. Orijinal olacağım derken bu dramaya mahkum kalmayın, neden 99 iPhone ama değil mi? iPhone kutusundan çıkan bir tek taş evet orijinal olabilir, şaşırtabilir tabii teknolojisi sevdalısı sevgilinizi biraz kızdırabilir ama zaten siz onu tanıyorsunuz değil mi?

Bir gül bile orijinal bir teklif için yeter ve artar. Tek ihtiyacınız olan doğru insan ve doğru zaman, tabii bir de yüzük. Gerisini ne kadar akışına bırakırsanız o kadar harika bir teklif hazırlayabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!