Otelde Düğün Mekanları

Görkemli bir bahçe ve manzara, büyülü bir balo salonu, muhteşem dekorasyonlar ve özenli hizmet… Bunlara sahip bir düğün istiyorsanız siz bir otelde düğün yapmak istiyorsunuz demektir. Otel düğünleri birçok avantajı da beraberinde getiriyor.  Evleneceğiniz mevsim ne olursa olsun buna uygun fırsatlar bulunuyor. Örneğin bir havuz başı düğünü istiyorsanız birçok otelin havuzu olduğu için ve hizmette de uzman oldukları için içiniz rahat edebilir. Kır düğünü istiyorsanız otellerin bahçeleri de sizi bekliyor. Balo düğünü içinse birden fazla salon seçeneği var. Davetli sayınıza göre istediğiniz salonu seçebilirsiniz. Müzik, fotoğraf, süsleme ve yemek dahil tüm organizasyonu sizlere sunabilirler.

Otel düğünü için düşünebileceğiniz 10 İstanbul otelini sizlerle paylaşıyoruz.

Hotel Les Ottomans İstanbul

Les Ottomans Kuruçeşme’de bulunuyor. Boğaz manzarasına da doyacağınız otelde; Bosphorus –Has Bahçe, Has Oda, Sultan Meryem& Nigar, Kavmahal  gibi düğün için uygun salonlar ve restoranlar bulunuyor. Bosphorus – Has Bahçe sahil şeridi ve yemyeşil ağaçlara bakan bir bahçe. Havuzun kenarında yer alıyor. Kokteyl olarak 750 kişi, yemekli düğün için ise 250 kişilik kapasiteye sahip.  İç mekan için ise Has Oda seçeneği bulunuyor. Tarihi dekorasyonluyla 100 kişilik bir davetli kapasitesine sahip. Sunduğu manzara ise muazzam.

les ottomans

Limak Eurasia Luxury Hotel

Kavacık’ta bulunan ve muhteşem balo salonlarına ve kokteyl için harika düzenlenmiş bahçelere sahip Limak Eurasia Luxury Hotel yemekleriyle de aklınızı başınızdan alıyor.  550 kişiye kadar kokteyl imkanı bulabileceğiniz otel geçtiğimiz yıl evlenen  çiftlere balayı paketi hizmeti sundu. Bu yılki fırsatları kaçırmamakta fayda var.

Limak

Radisson Blu Hotel İstanbul Asia

Barbaros Bulvarı üzerinde bulunan Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel, Balo Salonu ve Havuz Başı ile hem kış hem yaz düğünleri için seçeneklere sahip. Düğün Paketi, evlenecek çiftler için özenle hazırlanmış. İki seçeneğiniz var;  411 metrekarelik Balo Salonu’nda 300 kişilik bir düğün, ya da 200 kişilik bir havuz başı düğünü… Radisson Blu Hotel, uzman ekibiyle rüyalarınızı gerçekleştirmeye hazır.

Radisson blu istanbul asia

Le Meridien İstanbul

Etiler’de bulunan Le Meridien’in 2000 metrekarelik bir balo salonu bulunuyor.  İstediğiniz şekle sokabileceğiniz bu balo salonu düğünler için ideal. Aynı zamanda harika yemekleriyle de meşhur olan Le Meridien konumu itibariyle de otel düğünü için favorilerden.

Le Meridien

Conrad Istanbul

Conrad İstanbul’da harika bir düğün geçirmeniz için kendini adamış çalışanlar bulunuyor. Büyüleyici balo salonunda yemekli bir düğün veya havuz kenarında bir kokteyl arasında seçim yapmanız gerekiyor. Ama her iki şekilde de rüya gibi bir düğün sizi bekliyor.

conrad

 Princess Hotel Ortaköy

Boğazın en güzel yerlerinden birinde, köprünün tam altında havuz başında bir kokteyl düğünü için Princess Hotel Ortaköy harika bir düğün oteli.  Manzaranın ve uzman servisi unutulmaz bir düğünü garanti ediyor.

WOW Topkapı Palace Hotel

Osmanlı mimarisiyle, tarihi dokular arasında geçmişe yolculuk yaparak, Osmanlı mutfağıyla harika bir düğün için WOW Topkapı Palace kesinlikle ilk sırada yer alıyor.  Eğer tarihi bir otel düğünü istiyorsanız WOW Topkapı Palace ilk seçiminiz olmalı.

wow

The Ritz Carlton İstanbul

Lüks bir hizmet ve şık bir düğün için Ritz Carlton birbirinden harika fırsatlarla dolu.  Özel düğün danışmanlarıyla toplantılar yaparak hayalinizdeki düğünü özel ses sistemleri ve özel bir organizasyonla gerçekleştirebilirsiniz.  Sadece hayalinizdeki düğünü anlatmanız yeterli, arkanıza yaslanıp izleyebilirsiniz.

Ritz carlton

Four Seasons Hotel

Topkapı’da bulunan Four Seasons Hotel oldukça farklı ve tarihi bir atmosferde düğün imkanı sağlıyor. Ayasofya manzaralı terası veya kapalı özel dekorasyonlu salonu arasında seçim yaparken zorlanabilirsiniz. Fakat düğün danışmanları sizi bekliyor. Siz anlatın, onlar gerçekleştirecektir.

f seasons

Çırağan Sarayı

Hem saray düğünü hem de otel düğününü aynı anda yapabilirsiniz. Bu İstanbul’da yapabileceğiniz bir şey. Aynı zamanda harika bir boğaz manzarasına ve görüp görebileceğiniz en büyülü atmosfere de sahip olacaksınız. Rüyalarda gerçekleşebilecek bir düğün Çırağan Sarayı’nda mümkün.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!