Özgün ve Yaratıcı Gelin Çiçekleri

Bir “evet” ile hayatınızın değişen yüzünü an ve an soluyor, düğününüz için planlar yapıyorsunuz. Sizin ilginizi klasik düğün temaları değil, daha sıra dışı şeyler çekiyor. Bu işe nereden başlayacağınıza karar veremiyor olsanız da detay gibi görünen ama bütün bir konsepti bunun üzerine kurulabilecek bir şey söylüyoruz; gelin çiçeği! Evet yanlış duymadınız, gelin çiçeği. Gelin çiçeği ne kadar sıra dışı olabilir ve üzerine konsept düşünülebilir ki demeyin!

Sizler için toparladığımız farklı materyallerden yapılmış gelin çiçeklerini görmeden kesin karara varmayın. Oldukça ilginç materyallerden yapılan gelin çiçekleri gerçekten de hayretlilk uyandırıyor. Kumaşlardan kağıtlara, metalden şekerlemelere hayran kalacaksınız. Gelin çiçeğinizin hem ilginç olmasını hem de üzerinde düşünülmüş bir fikiri barındırması özgün tarafınızı da ortaya çıkaracak.

Kağıt – Özgün ve Yaratıcı Gelin Çiçekleri

Düğününüzde gelin çiçeğiniz sizden önce dikkatleri çekebilir ve kendisine sahip olmak isteyen bir genç kızın ise gördüğü an hayallerinizi süsleyebilir! Çünkü siz, sıra dışı gelin çiçeğiniz ile ilgiyi hemen üzerinize çekeceksinizdir. Kağıttan yapılmış gelin çiçekleri bir harika. Mevsim çiçeklerinin birebir aynısı yapabilir, kağıtları boyayarak kelebek formları yaratabilir ya da gazete kağıdından zarif bir buket yapabilirsiniz. Kağıttan çiçeğinizi ayrıca incilerle ve kuru dallarla da süsleyebilirsiniz.

Kumaş – Özgün ve Yaratıcı Gelin Çiçekleri

İpek, saten, dantel ya da tüllerden şahane gelin çiçekleri yapabilirsiniz. Saten ve dantellerden mevsim çiçeklerine benzer modeller çıkarabilir, onları tüller ve incilerle süsleyebilirsiniz. Çiçeklerinizde büyük formlara gidebilir, farklı kumaş renkleri ile çeşitlilik kazandırarak büyük bir gelin buketi ortaya çıkarabilirsiniz. Soft renkler kumaştan yapılmış olan gelin çiçeklerine çok yakışır. Onlara inciler, taşlar ya da fileler ile destek vererek de zarif modeller yaratabilirsiniz.

Metal – Özgün ve Yaratıcı Gelin Çiçekleri

Belki de düşünseniz aklınıza asla gelmeyecek olan bir materyal olan metal, gelin çiçeği ile bağdaştıramadığınız bir şey olabilir. Ama sizler için ortaya çıkardığımız modelleri görünce fikirleriniz tamamıyla değişecek ve gördüklerinize hayran kalacaksınız. Steampunk bir tema altında uygulanacak bu model gelin çiçekleri, konseptiniz ile büyük bir uyum içerisinde olacak. Metal parçalarıını boncuklarla, tüllerle ya da sade kır çiçekleri ile süsleyebilirsiniz.

Şekerlemeler – Özgün ve Yaratıcı Gelin Çiçekleri

Evet, aynlış duymadınız; şekerlemeler! Ciddi bir kuruma adım atarken bu kadar çocuklaşmakta zaten tam size göre! Şekerlemelerden yapılan gelin çiçeğiniz, sizden sonra evlenmeyi bekleyen genç kızın değil, küçük davetlilerinizin ağızlarını sulandırabilir. Eğlenmeyi planladığınız, rengarenk bir düğün konsepti için şekerlemelerden gelin buketi yapmak harika bir fikir. Ayrıca bunların küçük formlarda olanlarını da nikah şekeri olarak dağıtabilirsiniz ki bizce bunu da bir köşeye not edin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!