Parizyen Kadınların Şıklığı ile Parizyen Gelin Teması

Parizyen kadınların zarafetini yansıtmak için küçük tüyolar veren Parisian Chic kitabının satışa çıkmasının ardından kısacık bir süre içerisinde binlerce satmasıyla beraber parizyen kadınların dünyanın en kıskanılan kadınları arasında olmasına şaşırmaya başladık! Öyle güzeller ve öyle alımlılar ki dünyanın tüm kadınları onların stilinin peşinde diyebiliriz. Peki, düğün gününüzde parizyen bir gelin olmak ister misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise parizyen kadınların izini sürerek oluşturduğumuz tüyolara göz atmayı unutmayın deriz.

Parizyen Bir Gelin Olmanın İlk Şartı: Elegan Gelinlikler – Parizyen Gelin Teması

Paris sokaklarında dolaşan parizyen kadınların şıklığını yakalamak istiyorsanız gelinlik konusunda fazlasıyla özenli olmanız gerekiyor. Parizyen kadınların stil defterinde abartılı parçalar olmadığına göre gelinliğiniz de abartıdan uzak durmak zorunda. Hem gösterişten uzak durup hem de şık bir gelin nasıl olunur diye soruyorsanız cevabı oldukça basit. Tabii ki kaliteli kumaşlardan tasarlanmış bir gelinlik seçerek! Mesela sonbahar ve kış düğünleri için geniş yakalı ve başlıklı bir gelinlikle harika bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ya da romantik bir gelin olmak için geniş yaka detayları olan bir tasarım gelinlikle parizyen bir gelin olma yolunda ilk adımınızı atabilirsiniz.

Bu İşin İçinde Biraz da Çılgınlık Var! – Parizyen Gelin Teması

Her kadın biraz şımarıktır ancak parizyen kadınlar bunu nasıl silah olarak kullanabileceklerini de sınırlarını da iyi bilirler. O nedenle parizyen bir gelin olmak istiyorsanız içinizde bir parça çılgınlık olması gerekiyor. Örneğin düğün fotoğraflarınız çekilirken sınırları aşmayı deneyin. Şehrin en şık kafesinin önünü de dekor olarak seçebilirsiniz mesela. Parizyen kadınlardan bir parça olarak ise kırmızı ayakkabılar ve kısa bir hırka eşlik edebilir size o fotoğraflarda.

nostaljik-4

Parizyen Bir Kadının Duvağı Kısa Olur! – Parizyen Gelin Teması

Parizyen kadınların şıklığı Holywood yıldızlarının şıklığını aratmıyor. Onların bu kadar şık olmasının ardında büyük bir çaba olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü onlar için aslında çabasız şıklığın sembolü bile olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden kuyruklu duvaklardan uzak durmanız gerekiyor. Seçiminizi olabildiğince kısa modellerden hatta kafes duvaklardan yana kullanabilirsiniz. Ya da duvak yerine şık bir taç bile kullanabilirsiniz.

Gelin Ayakkabılarında Parizyen Rüzgarları – Parizyen Gelin Teması

Parizyen bir kadın olmak için maskulen bir tarafınızın da olması gerekiyor. Çünkü hayranı olduğunuz kadınların güzelliklerinin altında biraz da erkeksi tavırları var. O halde sizin gelin ayakkabılarınız da neden maskulen hava taşımasın! Tabii her ne kadar erkeksi bir çizgiye sahip olsa da şıklıklarıyla da göz kırpmaları gerektiğini de unutmayın. Dantelli ve bağcıklı modeller ise tam da parizyen bir gelin olmak isteyenler için tasarlanmış diyebiliriz.

ie7a8484_1024x683

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!