Parti İnsanları İçin Düğün Mekanları : Kulüpler

Kulüpler, eğlenmeyi seven parti insanları için düğünlerini organize etmek istedikleri düğün mekanları listesinin başında yer alır. Düğününüz sizin en mutlu gününüzdür ve bu özel gün için hangi düğün mekanlarını tercih ettiğiniz, bu mekanın size ve misafirlerinize nasıl bir atmosfer sunacağı da en az düğününüz kadar önemlidir.

Eğer siz de düğün gününüzü daha enerjik ve hareketli geçirmek isteyen parti insanlarındansanız, sizin için düğün mekanları olarak başlıca tercih gece kulüpleri olabilir. Normal hayatını bu tarz mekanlarda geçiren, hayat felsefesi eğlence üzerine kurulu olan insanlar için gece kulübü ve eğlence merkezi gibi mekanlar düğün mekanı seçimi için ideal tercihler olur. Parti tadında bu özel gün için tercih ettiğiniz mekanın hem sizi hem de tüm misafirlerinizi eğlendirmesi oldukça önemlidir.

O özel gününüzde şık bir düğün ya da kutlama mekanını tercih etmek  isteyenlerdenseniz daha şık, modern ve sade mekanları da tercih  edebilirsiniz Örneğin; bu mekan bir spor tesisi ya da saygın sosyal  tesislerden biri olabilir. Bu tip mekanlarda hem eğlenebileceğiniz bir  kutlama hem de özel ve klasik bir düğün sonrası kokteyl organizasyonu da düzenleyebilirsiniz.

Yine de bizim düğünümüz çok daha eğlenceli ve enerjik olsun, parti  yapmadan bu mutlu günü bitirmeyelim diyenlerdenseniz,  sizin için düğün mekanları önerimiz, şehrin gözde gece kulüplerinde ya da lüks otellerin balo ve düğün salonlarında rezervasyon yaptırmanız olur.

Seçilen Mekanda Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

Düğün günleri genellikle çalışan kişilerin, şehir dışından ya da yurt dışından gelecek olan kişilerin daha rahat ulaşım sağlayıp gönüllerince eğlenebilmesi için hafta sonu organize edilir. Durum böyle olunca da düğününüzün sonrasında eğlenmek için tercih edeceğiniz parti mekanında boş yer bulamama gibi bir sıkıntı ile karşılaşabilirsiniz. Bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için mutlaka en az iki veya üç hafta öncesinden şehrin gözde parti mekanlarından biri için rezervasyon yapmalısınız.

Düğününüzü unutulmaz bir anıya çevirmek, yıllar sonra keyifle hatırlamak için yapılabilecek şeylerden biri fotoğraf ve video çekimidir. Son zamanların gözde düğün etkinliklerinden olan düğün partisi filmi, eğlence doruk noktalardayken değerlendirebileceğiniz eğlenceli bir fikir. Düğünün ardından sosyal medyada da paylaşabileceğiniz eğlenceli bir kısa film, yıllar sonra bu özel gününüzü hatırlatacak anılardan en güzeli.

Kulüplerde Misafirlerinizin Karşılaşabileceği Zorluklar

Mekan seçimindeki en önemli önerimiz; havuzu olan,, konuklarınızın rahat hareket edeceği alan bırakan, servis ve hizmet anlayışında adı duyulmuş bir mekanı tercih etmeniz. Kalabalık organizasyonların en önemli sorunu olan servis yetersizliği ve alan darlığı misafirleriniz ve dolayısıyla sizler için can sıkıcı bir duruma sebep olabilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak günler öncesinden seçtiğiniz mekan ile toplantılar yapmalı, servis ve sunum konularına özellikle dikkat çekmelisiniz. Gerekiyorsa ek olarak yiyecek içecek şirketi ile anlaşmalı, o günü kusursuz kılacak tüm detaylara dikkat etmelisiniz.

Eğer düğününüzü kalabalık metropol şehirlerde organize edecekseniz arabası olan misafirleriniz için trafik ve park problemini göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin; İstanbul’da genellikle sahil şeridinde yer alan gece kulüpleri ve eğlence merkezlerinin en önemli sorunu trafik ve park problemidir. Düğününüzün ya da kutlamanızın başlangıç saatini trafik yoğunluğu olan saatleri göz önünde bulundurarak belirleyebilir, misafirleriniz için yakınlardaki bir otopark alanı ile anlaşabilirsiniz.  Bu sayede misafirleriniz partinin tadını doyasıya çıkarırken arabalarını düşünmek zorunda kalmaz.

Denize nazır bir parti mekanını yani deniz kenarında bir kulüp seçmeniz demek, düğününüz sonrasında hem eğlenmek hem de güzel bir manzara eşliğinde keyif yaşamak anlamına gelir. Bunun için önerimiz ise; şehrin prestijli otellerinin parti için organize ettikleri denize nazır ve bahçesi geniş kulüpleridir. Bu tarz mekanlarda yapacağınız düğün için zaman seçimi de oldukça önemlidir. Sahil kenarında misafirlerinizin üşüyüp rahatsız hissetmemesi için hava durumunu göz önünde bulundurmalı ya da misafirleriniz için şal ya da ısıtıcı gibi çözümleri tesis yönetimi ile kararlaştırmış olmalısınız.

Müzik, Bir Düğünün Olmazsa Olmazıdır

Parti insanı demek, en özel gününde bile eğlenmeyi ihmal etmeyen, düğünü gününü mutlaka bir kulüpte taçlandırmak isteyen, kulübün her detayını incelemek isteyen insan demektir. Böyle olunca hem siz hem de konuklarınız için eğleneceğiniz kulübün iç tasarımı, masa ve koltuk yerleşimi, çaldığı müzik tarzı gibi faktörleri de çok iyi bilmeniz gerekir. Düğün partinizin enerjisinin ve temposunun gün boyunca yüksek olması için bunlar şarttır.

Bir partiyi parti yapan en önemli şeylerden biri kuşkusuz ki müzik seçimidir. Eğer parti havasında geçmesini istediğiniz düğün için özellikle çalmasını istediğiniz parçalar ve belirli müzik türleri varsa bunları mekan yönetimi ya da müzik ile ilgilenen kişi ile çok önceden belirlemelisiniz. Konsept bir düğün planınız varsa bunun için konsept müzik listeleri oluşturabilir, düğününüzü doksanlı yıllardan fırlayan bir partiye kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. Bir partinin olmazsa olmazı olan müzik bu noktada keyifli bir düğün için dikkat edilmesi gereken en önemli maddelerdendir. Parti müzikleri playlistinizi mutlaka hazır tutmalısınız.

Eğer düğününüzde canlı müzik olsun isterseniz, çalma listeleri değil de iyi bir müzisyen ya da müzik grubu seçimi yapmalısınız. Partinizin hangi tonlarda olmasını istiyor, daha çok ne tarz bir müzik yapılsın istiyorsanız müzisyen seçiminizi buna göre yapmalısınız. Farklı tarzlarda ve müzik türlerinde hizmet veren müzisyenler arasından seçeceğiniz doğru kişi ya da grup düğününüzün enerjisini tüm gün yükseklerde tutmalıdır.

Parti İnsanları İçin En Uygun Düğün Mekanı: Gece Kulübü Önerileri

Partilerden hoşlanan insanlar için en çeşitli mekan alternatifleri büyük şehirlerde yer alır. Düğün organizasyonunu İstanbul’da gerçekleştirmek isteyen çiftler için parti konseptli düğün mekanı seçenekleri oldukça fazla. İstanbul’un eşsiz manzarasına sahip gece kulüpleri bu sıralama için oldukça uygun.

Sahil kenarında yer alan İstanbul’un ünlü mekanlarından Sortie Gece Kulübü, büyük bir parti düğün organizasyonu için birebir. Ortaköy’de 3 katlı bir yalıda bulunan Anjelique de muhteşem manzarası ile böyle bir düğün için tercih edilebilecek alternatifler arasında. Dünyanın en ünlü eğlence kulüplerinden biri haline gelen Ulus 29 da nezih muhiti ve kaliteli çalışanları ile parti konsepti uygulanabilecek en uygun düğün mekanları arasında yer alıyor.

 

Boğaza sıfır manzarası ile İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Bebek’te yer alan Chilai,  modern ve şık dekorasyonu, lezzetli menüleri ile hayalinizdeki düğünü yaşayabileceğiniz mekanlardan biri. Ünlü Suada Gece Kulübü ise denizin ortasında düğün yapmak, parti konseptini sıra dışı bir mekan ile birleştirmek isteyen çiftler için mükemmel seçeneklerden bir diğeri. Dünya üzerinde nadir bulunan bir mekan alternatifi olan Suada Gece Kulübü, partiseverlerin beğenisini kazanıyor. Mısır Apartmanı’nın teras katında yer alan ve misafirlerine panaromik, eşsiz bir manzara sunan 360 İstanbul, lezzet eğlence ve manzara üçlüsünü bir araya getiren başarılı bir mekan. Parti konsepti uygulanabilecek düğün mekanları seçeneklerine bir yenisi 360 İstanbul eklenebilir.

Siz de hayalinizdeki eğlenceli parti için en uygun olduğunu düşündüğünüz mekanı yorum yaparak paylaşabilir, diğer partiseverlerin mekan seçimine yardımcı olabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!