Piknik Temalı Bir Düğüne Ne Dersiniz?

piknik-kapak

Düğün töreninizde çocukluğunuzdan kalma bir güne dönüp o günlerdeki kadar eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşamak ister misiniz? Mesela şöyle bir pazar pikniğinde tüm ailenin yeşillikler üzerine yayıldığı, piknik sepetinden çıkanların tadını çıkardığınız bir güne doğru küçük bir zaman yolculuğu yapsanız! Her geçen gün yeni bir düğün temasıyla tanıştığımız şu zamanlarda, piknik konseptli törenler pek revaçta üstelik. Hem konuklarınıza hem size unutulmaz bir piknik düğünü yaşatmak içinse biz buradayız. Hazır mısınız? Başlıyoruz.

piknik-1

Kır Çiçekleriyle Dolu Bir Piknik Masası – Piknik Temalı Düğün

Piknik temalı bir düğün seçtiyseniz kır çiçeklerinin bu düğünde başrol oynayacağını unutmayın. Baştan uyaralım, bu düğün sandığınızdan çok daha ekonomik. Çünkü doğada bulduğunuz her şey düğün masanıza dekor olmak için sırasını bekliyor. Mesela piti kareli masa örtüleri üzerine kondurulmuş bir sepet kırmızı elma ne de güzel durur piknik sofrasında. Hatta nikah şekeri olarak hediye edilecek elma şekerleri de harika bir fikir değil mi? Üstelik çok da ekonomik. Biz kırmızı örtülerle donatılmış masalara bayıldık. Ancak siz düğün renginizi belirleyip o renk doğrultusunda tam da hayalinizdeki gibi bir piknik konsepti oluşturabilirsiniz.

piknik-2

Birbirinden Sağlıklı İkramlar Bu Piknikte! – Piknik Temalı Düğün

Piknik konseptli bir düğünün menüsü de kendisi kadar tatlı! Hem eğlenceli hem de sağlıklı ikramlar sayesinde alışılmadık bir düğün anısı yaratabilirsiniz. Mesela karpuz dilimi soğuk sunumlar, ilkbahar ve yaz düğünleri için piknik konseptli düğününüze renk katabilir. Ya da tam da bağbozumu dönemine denk gelen sonbahar düğünleri için üzüm keseleri hazırlayabilirsiniz. Belki de sepetinize tuzlu atıştırmalıklar bile ekleyebilirsiniz. Tamamen damak tadınıza ve yaratıcılığınıza kalmış!

piknik-3

Eğlenceli Fikirler, Ekonomik Düğün Süslemeleri – Piknik Temalı Düğün

Düğün konsepti oluştururken çiftleri en çok zorlayan şeylerden biri de maalesef bütçe konusu oluyor. Fakat piknik konseptli düğünlerin menüleri de süsleme detayları da oldukça ekonomik! Örneğin ana yemek için hazırlanmış sandviçlere kim olmaz diyebilir ki! Sonuçta burada piknik yapıyoruz. Düğün süslemelerinde de durum çok farklı değil. Doğaya dair ne varsa toplayıp biraz da vintage temalı düğünlerden esinlenerek muhteşem bir piknik teması oluşturabilirsiniz. Ağaçlardan hazırlanmış sunum tabakları, eski fotoğraf makineleri ve nostaljik çerçeveler… Etrafınızdaki her şey piknik temalı bir düğün için harika bir dekor olabilir.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!