Pırlanta Set ile Kombinleyebileceğiniz Kıyafetler

Pırlanta setler, biz kadınların gözlerini kamaştırır. Değerli taşlar ile süslenmiş özel tasarımlar, tek başına bile mükemmel görünürler. Onlara sahip olduktan sonra sürekli olarak kullanmak isteriz; fakat hangi kıyafetler ile kombinleyeceğimizi bilemediğimiz için bu değerli aksesuarları takmaktan çoğu zaman çekiniriz. Halbuki pırlanta setleri hemen hemen her ortama uygun kıyafetler ile kombinleyebilmek mümkün. Böylece dümdüz bir elbiseyle bile çok şık görünebilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafetler ne kadar sade olsa da pırlanta setler ile dikkat çekici bir parıltıya kavuşabilirsiniz.

Eğer çalışan bir kadınsanız işe giderken giyeceğiniz pantolon ceket bir takım ya da pantolon üstüne giydiğiniz şık bir bluz ile takacağınız bileklik ve yüzükten oluşan pırlanta setle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Pırlanta set, her zaman giydiğiniz bu iş kıyafetlerinize farklı bir duruş kazandıracak.

Aynı pırlanta set ile dümdüz siyah bir elbiseyi de kombinleyerek önemli iş toplantılarınıza ya da gün içinde katılmanız gereken bir kokteyle gidebilirsiniz.

Akşam, çok önemli bir davete katılacaksınız ve şıklığınız ile göz kamaştırmak istiyorsunuz. Bembeyaz uzun bir elbise ve aynı renkte bantlı bir ayakkabı seçtiniz. Baştan aşağı beyazlara bürünerek hoş bir bütünlük yakalayacaksınız. Kombininizi tamamlayacak pırlanta inci kolye ve küpe set ile peri masallarının kahramanları gibi saf bir güzelliğe bürüneceksiniz. 

 

Bu kombini bir nişan ya da düğün davetinde de kullanabilirsiniz. Aynı pırlanta seti kullanarak siyah bir ceket pantolon takım ile de gündüz davetlerine katılabilirsiniz. Özenerek aldığınız takılarınızın büyüleyici güzelliğini ortaya çıkarmak ve gittiğiniz ortamlarda gözleri üzerinize çekebilmek için pırlanta setlerinizi, olabildiğince düz renk kıyafetler ile kombinlemeye çalışınız. Böylece takılarınızın ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Bir hafta sonu, arkadaşlarınızla yemek yiyecek, ardından da bir eğlenceye katılacaksınız. Arkadaşlarınızın yanında hoş görünmek istiyorsunuz; ancak abartılı bir görüntüden de uzak olmak tercihiniz. Düz siyah bir tulum giyebilirsiniz.

Tabi ki şıklığınızı kolye ve küpeden oluşan pırlanta set ile tamamlayacaksınız.

Hem kıyafette hem de takılarda, seçmiş olduğunuz özenli parçalar ile uğraşılmamış, sade bir görünüme kavuşabilirsiniz. Tulumlardan hoşlanmıyorsanız, lacivert ya da kırmızı tonlarda kloş bir elbise ile de aynı takıları kullanabilirsiniz.

Bu kombinler ile pırlanta setlerinizi gece gündüz, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Unutmayın, elbiseler ve ayakkabılar, bir kadını şık gösterebilir; ancak o kıyafetlere uygun takılar kadını mükemmelliğe ulaştırır. Artık özenerek seçtiğiniz takılarınızı, size verdiğimiz öneriler ile her ortama uygun olarak kombinleyecebileceksiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!