Popüler Düğün Müzikleri

Mekan ayarlandı, davetiyeler yollandı, hemen hemen hazırlıklar tamamlandı. Geldi sıra güzel bir müzik listesi hazırlamaya. Sizin işinizi biraz kolaylaştırmak, ”Nereden başlasak acaba?” sorusuna yanıt vermek amacıyla araştırdık, popüler müzik seçeneklerinin bir kısmını sizlerin beğenisine sunmaya çalıştık. Onlarca popüler müzik arasına dalmadan önce, bizim seçimimiz olan bu on şarkıya bir göz gezdirerek kafanızda bir fikir oluşturmanızı sağlarsak ne mutlu bize!

i1

Popüler düğün müzikleri -1

Düğünün başlangıcında daha henüz eğlence başlamamışken bu romantik şarkıyla günün anlamı daha iyi ifade edilemez. Sanıyoruz ki düğün müzikleri listenize koyabileceğiniz en güzel parçalardan biri ”Only You Can Love Me This Way”.

Keith Urban – Only You Can Love Me This Way

Popüler Düğün Müzikleri – 2

Sevgili damat adaylarımızın biricik sevgililerine ne kadar güzel olduklarını dile getirmek için James Blunt’ın en bilinen bu aşk şarkısı kesinlikle ilk tercihlerinizden olacağını düşünüyoruz.

James Blunt – You’re Beautiful

dugun-dans-gorseli

Popüler Düğün Müzikleri – 3

John Legend’ın eşine yazmış olduğu, yürekleri eriten bu aşk şarkısı slow müzik listenizde kesinlikle bulunması gerekenlerden.

John Legend – All Of Me

Popüler Düğün Müzikleri – 4

Ben aşkımı ana dilimde haykırmak istiyorum diyenler için bir diğer popüler aşk şarkımız ise ”Her Şey Seninle Güzel”. Kalbinizdeki bütün duyguları dile getiren bu şarkıda onun gözlerinin içine bakıp dans etmek sizce de çok romantik değil mi?

Zerrin Özer – Herşey seninle güzel

Popüler Düğün Müzikleri -5

Slow müzik listenizde bulunması gereken bir diğer şarkı ise ”Bana Ellerini Ver”. Bu yumuşak, içinize işleyen şarkıda dans ederken, gecenin bitmesini hiç istemeyeceksiniz.

Özdemir Erdoğan – Bana ellerini ver

Popüler Düğün Müzikleri – 6

Önerilerimize bir Adele şarkısı eklemeden edemedik. ”Lovesong” şarkısı sanki bir evlilik yemini gibi, ilk dans şarkısı için birebir.

Adele – Lovesong

dugun-muzik-dans

Popüler Düğün Müzikleri – 7

Biraz daha hızı arttırarak listemize Yalın’ın bu eğlenceli aşk şarkısını da eklemeden edemedik.

Yalın – Keyfi Yolunda, Aşkı Sonunda

Popüler Düğün Müzikleri – 8

Hızlı ritmiyle kalbinizin hızlanmasına neden olacak bu güzel Bruno Mars şarkısına da bir göz atın bizce.

Bruno Mars- Marry You

Popüler Düğün Müzikleri – 9

Delice seven ancak kelimeleri bir araya getiremeyen aşıklar için olan Firehouse’un bu şarkısı bizce düğün sonunda, balayına ayrılmadan önce son bir dans için ideal!

Firehouse – When I Look Into Your Eyes

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!