Prensesleri Kıskandıracak Bir Düğün Trendi: Külkedisi Konsepti

Hikaye çok tanıdık. Sarayın güzeller güzeli prensesi Cindirella, günlerini kötü kalpli üvey annesinin eziyetleriyle geçirirken komşu ülkenin sarayında verilen sürpriz balo ile kaderi değişiyor. Baloya gidecek kıyafeti bile olmayan Cindirella’ya perilerin yardımıyla bir prensese, bal kabağı ise ihtişamlı bir at arabasına dönüşüyor. Gece saatler 12’yi vurduğunda ise eski haline dönecek olan Külkedisi, prense minik bir ipucu bırakıyor.

Peki, yıllardır ilk günkü merakla ve heyecanla defalarca dinlediğimiz Külkedisi, neden sizin düğün hikayeniz olmasın! Şaka yapmıyoruz. Size yepyeni bir düğün trendi olan Cindirella temasını düğününüze konuk edin diyoruz. Sarayın ihtişamlı hayatını merak ediyor üstelik hayatınızın en özel gününde de gerçek bir prens ve prenses gibi hissetmek istiyorsanız buradan buyurun.

Külkedisi Konsepti Prenses Gelinler İçin Camdan Papuçlar

Külkedisi konseptli bir düğünün gelinlerine de ancak camdan papuçlar yakışır. Hikayenin sonunda prensin en güzel anılarından olacak ayakkabılar, gelinliğin de en iddialı tamamlayıcısı olacak diyebiliriz. Cam gelin ayakkabısı seçimini ise size bırakıyoruz. İster modern zaman prenseslerine yakışacak Louboutin imzalı bir ayakkabı tercih edin isterseniz romantik yılların gerçek prenseslerinin tercihi minik topuklu bir model seçin. Her ikisinin de Külkedisi temalı bir düğüne çok yakışacağına eminiz.

prenses-1

Bu Pastalar Konuklarınızı Çok Şaşırtacak

Cindirella konseptli bir düğün teması belirlediyseniz birbirinden ihtişamlı detaylar sizi bekliyor demektir. Düğün pastası ise bu detaylardan sadece biri. Mesela Külkedisi masalının kahramanı cam papuçlardan ilham alarak ortaya harika bir pasta çıkarabilirsiniz. Ya da Cindirella’nın gece yarısı bal kabağına dönüşen arabası ile sıra dışı bir düğün pastasına sahip olabilirsiniz.

prenses-2

Şık Ayrıntılar ile Masalsı Bir Konsept

Külkedisi konseptli düğününüz için masalın şanına yakışır bir ferman vermeye ne dersiniz? Tabii ki davetiyelerinizin konsepte uygun bir ferman gibi hazırlanmasından bahsediyoruz. Davetiyeler bu kadar gösterişliyken nikah şekerlerini de bu oyuna dahil edebilirsiniz. Mesela minik şişeler içine saklanmış peri tozları ile konuklarınıza hoş bir masal anısı bırakabilirsiniz.

prenses-3

Saray Düğünlerini Aratmayacak Masa Süslemeleri

Külkedisi konseptli bir düğün için sayısız süsleme seçeneği bulabilirsiniz. Ancak bize soracak olursanız pembe, bronz ve altın detaylı objelere mutlaka yer vermelisiniz. Sonuçta bu düğünün saraylara yakışır olması gerekiyor. Tam da bu noktada şıklığınızı konuşturmanız yeterli olacaktır. Örneğin taç dekorların kullanıldığı masalarla düğününüzün havasına hava katabilirsiniz.

prenses-4

Düğün Mekanı Konseptinizi Yansıtsın!

Mutlu sonlara hangi çift bayılmaz ki! Sonuçta bu onların en özel günü. Siz de o çiftlerden biriyseniz hemen harekete geçin ve gerçek bir saraya dönüştürebileceğiniz düğün mekanlarına bir an önce göz atmaya başlayın. Mekanı bulduktan sonra ise mutlu son sizi bekliyor. Hazırlık sürecini güvendiğiniz bir organizasyon şirketine bırakmanız yeterli. Siz düğünün prensi ve prensesi olarak en mutlu anlarınızın tadını çıkmaya bakın.

prenses-5

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!