Prensesleri Kıskandıracak Gelin Tacı Modelleri

gelin-taci-kapak

Annelerinizin düğün fotoğraflarına bakıp saçlarına takılan o taçlara bir türlü anlam veremiyorsanız 90’lı yılların havasını yaşamamışsınız demektir. Vatkalı omuzlar, fırfırlı kollar ve gösterişli bir taç o dönemlerde gelinlerin olmazsa olmazları arasındaydı. İşte o dönemlerin taçları yepyeni yüzleriyle hayatımıza yeniden girmeye başladı. Üstelik çok daha iddialı ve gösterişli bir biçimde! Biz de 2014 gelin trendlerinde adından sıkça bahsettiren yeni nesil gelin taçlarını sizin araştırdık ve ortaya birbirinden özel modellerden oluşan harika bir gelin tacı seçkisi çıkardık!

gelin-taci-1

Gelin Tacı Modelleri – 1

Helenistik dönemin izlerini taşıyan gelin taçlarına neredeyse tüm genç kızların bayıldığına eminiz. Özellikle tam da önümüz sonbahar mevsimiyken Roma’nın en şık kadınlarının gösterişinden ilham almak çok da hoş olabilir. Üstelik saçlarınızı ister toplatın isterseniz özgür bırakın… Saçınızın modeli nasıl olursa olsun muhteşem bir uyumla kullanabileceğiniz Helenistik bir gelin tacı ile muhteşem görüneceğinize eminiz. Mesela dalgalı ve açık saçlarınız için salkımlı ve taşlı bir gelin tacı kullanabilirsiniz. Toplu saçlarınız içinse yine alnınızdan takabileceğiniz bir gelin tacı, havanıza hava katacaktır.

gelin-taci-2

Gelin Tacı Modelleri – 2

Şıklığı doğallıkta arayan gelin adaylarını da unutmadık! Tomurcuklu gelin taçları baharda gelin olacaklar için muhteşem bir seçenek olabilir. Doğal dalgalı saçlarınız arasına iliştirilmiş tomurcuklar ne de harika olur. Saçlarınızı ise açık bırakabileceğiniz gibi yandan toplanmış örgülü bir gelin saçı için de minik taşlı gelin taçlarının çok yakışacağını garanti edebiliriz.

gelin-taci-3

Gelin Tacı Modelleri – 3

Pek çok gelinin çocukluk hayalinde prensesler kadar ihtişamlı bir gelin var. Siz de o gelinlerden biriyseniz ve hayallerinizdeki gibi bir gelin olmanın yollarını arıyorsanız bu taçlar tam da size göre! İddialı, asil ve şık… Prenses model bir gelinlikle de kusursuz bir uyum yakalayacaklarına da eminiz. Yalnız bu kez saçınızı toplatmanızı öneriyoruz. Şık bir topuzla harika bir hava yaratabilirsiniz mesela. Ya da yarım toplanmış dalgalı saçlar da gelin tacınızla kusursuz görünmek için iyi bir alternatif olabilir.

gelin-taci-4

Gelin Tacı Modelleri – 4

Bohem rüzgarların düğünlerde yeniden esmesiyle beraber gelinlerin boho tarzı aksesuarlara olan ilgisi giderek artmaya başladı. Gelin taçları ise o yılların modasından bir parça olduğuna göre; siz de bohem bir gelin olmak için çiçekli ve küçük taşlı modelleri özgürce kullanabilirsiniz. Mesela açık dalgalarınızın üzerinden alnınıza takılmış bir gelin tacı ile bohem bir hava yaratmanız mümkün. Ya da yine havalı bir topuzla toplanmış saçlarınıza aynı formlarda bir taç takarak zarif bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!