Rahat ve Cool Gelin Olmanın İpuçları

Biraz rahat, biraz sıra dışı ama en çok da havalı… Sizi tanımlayan kelimeler tam olarak bunlar mı? O halde düğün günü de size yakışır bir şekilde kesinlikle “cool” bir gelin olmalısınız! Hayatınız boyunca sahip olduğunuz o imajı kendi düğününüze de yansıtmalısınız. Çünkü bu sizin en mutlu gününüz ve şımarmayı en çok siz hak ediyorsunuz. Günlük hayatta rahat ve “cool” görünmenin sizden sorulduğunu biliyoruz. Ama pek çok gelin adayı gibi rahat ve “cool” bir gelin olayım derken şıklıktan uzaklaşmak istemiyorsanız yardım etmek için buradayız!

2016-yili-en-sik-10-gelinlik-modelleri-06

Saçlarınızda Kavak Yelleri… – Rahat ve Cool Gelin Olmanın İpuçları

Evet, hayatınızın bundan sonrası için biraz daha sorumluluk sahibi olacağınız kesin. Fakat bugün rahat görünmek istemenizi anlıyoruz. Bu yüzden bırakın başınızda esen kavak yelleri saçlarınıza da yansısın ve “cool” bir gelin olmanın ayrıcalığını en çok onlar yaşasın. “Cool” ve rahat bir gelin olmak için özensiz olmayın ama saçlarınızı da olabildiğince rahat formlarda toplatın. Saç aksesuarı olarak ise kesinlikle canlı çiçekleri kullanmalısınız. Peki, “cool” bir gelin olmak için nasıl bir duvak kullanmalı diyorsanız tam da sıra dışı gelinler için tasarlanmış olan kafes duvak modelleri diyebiliriz.

bs00108

Gelinliğinizle Fark Yaratın!– Rahat ve Cool Gelin Olmanın İpuçları

Rahat ve “cool” olmayı iyi bilen genç kızların tabii ki bir stil danışmanına ihtiyacı yok. Onlar kendilerine nasıl bir gelinliğin yakışacağını çok iyi bilirler. Fakat işin ucunu kaçırmadan hem zarif hem de “cool” bir gelin olmanız için bizim de küçük bir hatırlatmamız var. Zaten rahat bir gelinlik tercih edeceğinizi biliyoruz bunun yanında havanıza hava katmak için küçük pırıltıları unutmayın deriz. Mesela gelinliğinizin için parlak tüllü kumaşlar tercih edebilirsiniz. Ya da derin sırt dekolteniz için taş işlemeli kol detaylar, gelinliğinize hoş bir görüntü katabilir.

Gelin Ayakkabılarınız da Bu Oyuna Dahil!– Rahat ve Cool Gelin Olmanın İpuçları

“Cool” bir gelin olabilmek için akseuarlardan saçlarınıza kadar her yerde rahatlığınızı ve gizeminizi yansıtmanız gerekiyor. Ayakkabılar ise bu işte başrolünü üstleniyor. Sıradan bir gelin ayakkabısı seçmeyeceğiniz kesin ama “cool” olmak için düz ayakkabıları da tercih etmeyin. Hem zarif hem de tarzınıza uygun gelin ayakkabıları bulmak çok zor değil. Mesela yüksek topuklu bantlı modeller ya da küçük bir tokayla hava katılmış ayakkabılar size çok yakışacaktır.

4_d

“Cool” Bir Gelin Çiçeği…– Rahat ve Cool Gelin Olmanın İpuçları

“Gelin çiçeği de “cool” olur mu?” diye sorabilirsiniz. Tabii ki aksesuarlarınızın da bir dili var ve rahat ve “cool” bir gelin olmak için en büyük yardımcınız onlar. Bu yüzden bir gelinin en özel aksesuarı olan buketinizi seçerken bu işe daha fazla özen gösterin. Örneğin “cool” bir gelinin çiçeği kesinlikle canlı olmalı. Dilerseniz beyaz ortancalar sizi anlatan bir alternatif olabilir. Ya da birkaç rengin eşlik ettiği hoş bir aranje de “cool” bir gelin olmanıza yardımcı olabilir.

bk00128

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!