Romantik Çiftlere Özel 5 Düğün Konsepti

O büyük gün tüm hızıyla yaklaşıyor. Ancak siz hala hayallerinizdeki gibi romantik bir düğün teması bulamadınız. Üstelik böyle devam ederse kararsızlığınızın yüzünden seçtiğiniz düğün konseptini hazırlayabilecek vaktiniz de olmayacak! O halde neden işe kalbinizin sesini dinleyerek başlamıyorsunuz? İpucu onun sesinde saklı.Hala işe yaramadıysa bir de buradan buyurun. Seçtiğimiz 5 romantik düğün konseptinden biri, mutlaka hayalinizdeki düğüne ulaşmanızı sağlayacaktır.

Vintage Temalı Bir Düğün

vintage

Eğer yıllar boyu babaannesinin eski çekmecelerini karıştıran, siyah-beyaz fotoğraflara hikayeler yazan, 2. el kitap tezgahlarının başından ayrılamayanlardansanız sizin düğününüz kesinlikle vintage temalı olmalı! Eskiye dair ne varsa misafir edeceğiniz bir düğünle romantik rüzgarlar estirmelisiniz. Düğün mekanına o yıllardır bayılarak baktığınız klasik otomobil ile gelseniz nasıl olur mesela? Ya da ananenizden kalma siyah beyaz fotoğrafları, düğün süslemelerinde kullanıp geçmişin samimiyetini yaşatmaya devam etseniz? Bizce şahane olur! Eğer romantik bir çiftseniz yaşanmışlıkların değerini zaten biliyorsunuz demektir. Bu yüzden de vintage temalı bir düğün tam da size göre!

Baby’s Breathe Konsepti

babys breathe

Gerçekten bir bebeğin nefesi kadar şeffaf bir düğüne hazır mısınız? Baby’s Breathe temalı düğünler son yıllarda romantik çiftlerin en sık tercih ettiği konseptler arasında diyebiliriz. Taze bahar havasını düğünlere getiren, bembeyaz çiçeklerle dolu bu düğün teması, neden konseptiniz olmasın ki! Sizin aradığınız şey de hem şık hem de romantik bir düğün atmosferi oluşturmak değil mi zaten. İşte fırsatı!

Sinema Konseptli Bir Düğün

sinema

Bu günlere gelene kadar baş başa kaç romantik film izlediniz kim bilir. Ancak bugün sinemalarda sizin filminiz dönüyor! Üstelik bu filmin sonu mutlulukla, güzelliklerle bitiyor. Sinema temalı bir düğünün ne kadar romantik olduğundan bahsediyoruz. Yıllar boyu çocuklarınıza anlatacak harika bir düğününüz olsun istiyorsanız tam da sizin romantikliğinize yakışacak sinema konseptiyle tüm davetlileri şaşırtabilirsiniz.

Külkedisi Temalı Bir Düğün

Yüzlerce kez dinlediğiniz Külkedisi masalındaki prens ve prenses sizmişsiniz meğer! Külkedisi temalı düğünler henüz ülke sınırlarına girmese de sizinki bir ilk olabilir ve çok yakında başlayacak olan bir düğün teması akımına da öncü olabilirsiniz. Üstelik bu düğünde her şey fazlasıyla romantik! Bal kabağı arabası, camdan papuçlar ve aşık bir prens… Sizce de kulağa harika gelmiyor mu?

Düğün Konsepti Bollywood Temalı Bir Düğün

bolywood

Gerçek aşklar sadece Amerikan yapımı filmlerde yaşanmaz. Hollywood’a kafa tutan Hint sinemasında birbirinden romantik aşkların yaşandığı filmler yapılıyor. Üstelik bu filmlerin kahramanları hiçbir sınır da tanımıyor. Gerekirse sevdikleri için ateşlere yürüyen damat adayları bile var. Tabii ki sizin filminizde böyle şeyler olmasın. Ama romantik mi romantik bir Bollywood filminden ilham alıp unutamayacağınız bir düğün teması yaratma fikrini bir düşünün bizce.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!