Romantik Damatlar İçin 5 Damatlık Modeli

Bazı damat adayları var ki damatlık konusunda en az gelin adayları kadar heyecanlılar. Öyle ki onların da tıpkı gelinler gibi evlilik teklifi sonrasında giyecekleri damatlık için katalog karıştırmaya başladıklarını söyleyebiliriz. Bizce düğün için hemcinslerine göre daha fazla heyecanlandıklarına göre bir parça romantiklik taşıyorlar. Gelinler bu durumun üstesinden nasıl geleceklerini biliyorlar ancak konu romantik damatlar olunca kararsızlık evresi iki katına çıkıyor. Biz de yardımı en çok hak eden o romantik damatların yardımına koşalım istedik ve bu kez sadece onlara özel bir yazı hazırladık. Eğer kendinizi romantik bir damat olarak görüyorsanız bir göz atın bakalım sizin için seçtiğimiz 5 damatlık modelini nasıl bulacaksınız.

romantik-kapak

Siyah Damatlık Modelleri Her Zaman Başrolde!

Klasiklerden başlayalım. Romantik karakterinizin yanında geleneksel çizgilerden vazgeçemiyorsanız sizin damatlığınız kesinlikle siyah bir takım olmalı. Blazer bir ceket, havalı kol düğmeleri ve şık bir papyon… İşte aradığınız üçlü! Macera aramadan muhteşem bir duruş sergilemek istiyorsanız geleneksel çizgilerden vazgeçmeyin deriz.

romantik-1

Resmi Düğünler İçin…

Yalnızca nikah ya da yemekli küçük bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız bu damatlık modeli tam da size göre! Üstelik karakterinize yakışacak kadar da romantik. Özellikle papyonlu bir takıma sıcak bakmıyorsanız damatlığın gösterişi sayesinde papyona gerek duymayacağınız tarzda şık bir model yerinde bir seçim olacaktır.

romantik-2

Lacivert Damatlıklardan Vazgeçemeyenler İçin…

Bazı erkekler için lacivert takımların ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Siz de o damat adaylarından biriyseniz romantik bir damatlık bulmanız çok da zor değil. Damatlık konusunda başarılı tüm markaların sezon koleksiyonunda mutlaka şık bir lacivert takım bulunuyor çünkü. Ancak damatlığınız günlük hayatta sıklıkla görmeye alıştığımız lacivert takımlara dönüşsün istemiyorsanız bugüne özel aksesuarlarla şıklığınıza şıklık katmayı unutmayın.

romantik-3

Spor Çizgilere Sahip Romantik Bir Damatlık

Romantik olmanız resmi olmak zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor. Bu yüzden doğru damatlığı seçerseniz spor çizgilere sahip bir şıklık da yakalayabilirsiniz. Örneğin ceket bile kullanmadan sadece papyon ve pantolon askıları ile romantik bir damat olabilirsiniz.

romantik-4

Romantizm Bonusu: Keten Damatlıklar

En romantik damatlığı en sona sakladık! Önümüzdeki bahar ya da yaz aylarında evlenecekseniz çok şanslısınız çünkü tam da hayallerinizdeki gibi romantik bir model keten bir damatlık olabilir. Krem rengi ve beyazın muhteşem uyumu içinde muhteşem görüneceğinize eminiz. Hem rahat hem de romantik bir damatlık arıyorsanız seçim yapmadan önce keten modellere de göz atmayı ihmal etmeyin.

romantik-5

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!