Romantik Evlilik Teklifi Mesajları

İster kuma yazılsın, ister kağıda yazılsın ya da kulağımıza usulca fısıldansın. Her kadının beklediği ve her erkeğin en özel olmasını istediği an, evlilik teklifi aldığımız andır. Kimi zaman bu teklifi espirili bir mesajla alırız, kimi zamanda Leyla ile Mecnun aşkına taş çıkaracak romantik bir mesajla hayatımızın aşkına “Evet” deriz. Kalbimizi yerinden çıkaran, heyecandan yerimizde duramadığımız romantik evlilik teklifi mesajlarını sizler için hazırladık.

marry-me-quote-1

1) Hayatıma girdiğin günden beri, aldığım nefesin her anını seninle paylaştım. Bundan sonra da her saniyemi senin yanında geçirmek istiyorum. Benimle evlenir misin?

2) Seni kalbime hapsettim, baktığım her yerde seni görüyorum. Elini bir an olsun bırakmak, sensiz uyanmak artık istemiyorum. Bundan sonra her sabah senin gözlerine bakarak uyanmak için benimle evlenir misin?

3) Evlen benimle! Gündüzün geceme, dünün bugünüme, aşkın sol yanımda hep saklı kalsın istiyorum. Geleceğe attığım her anımda sen yanımda ol istiyorum.

4) En güzel günlerimi seninle geçirmek, seninle daha bir çok anı biriktirmek, seninle nefes alıp seninle yaşlanmak istiyorum. Benimle evlenir misin?

5) Ben ne seni sonsuza kadar seveceğim diyen bir kelebeğim ne de seni asla unutmayacağım diyen bir balığım. Çünkü kelebeğin ömrü bir gün, balığın hafızası bir kaç saniye… Ben seni bir ömür ilk günkü aşkla sevecek, seni her an aklında tutacak kadar seni seviyorum. Ömrüm ömrün olsun, benimle evlenir misin?

6) Sen bana ezberlerimi bozduran, yeniden dünyaya gelmiş gibi hissettiren tek kadın. Dünümde, bugünümde sen vardın, yarınımda da hep sen ol istiyorum. Hatta daha da çoğalarak, seninle ve doğacak çocuklarımızla bir ömür aynı yastığa baş koyalım istiyorum. Benimle evlenir misin?

7) Sana dünyanın en güzel şiirini yazsam, saçlarına yıldızlardan taç yapsam, dünyayı önüne sersem yine de sana olan aşkımı anlatmaya yetmez. Belki zaman, sana bunları anlatmama yardımcı olur ve benim anlatmak için sadece seninle geçireceğim bir ömre ihtiyacım var. Benimle evlenir misin?

8) Öyle bir bakışın var ki içimi her daim ısıtan, öyle güzel gülüyorsun ki dünyamda çiçekler açıyor, öyle bir sarılıyorsun ki ayaklarım yerden kesiliyor. Bana bunları yaşatan güzel yüzlü güzel kalpli sevgilim benimle bir ömür yaşlanır mısın?

9) Evimin prensesi, çocuklarımın annesi, kalbimin sonsuza dek sahibi olmanı istiyorum. Benimle evlenir misin?

10) Bir evimiz olsun seninle, belki pembe panjurları olmayan ama içi huzur dolu, sadece bizim olan. Seninle bana ait bir dünya olsun artık. Birlikte ağlayıp birlikte gülebileceğimiz içi aşk dolu, huzur kokan bir yuvamız olsun. Hayallerimizi gerçekleştirmek için benimle evlenir misin?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!