Romantik Evlilik Teklifi Önerileri

Sevgilinizle evlenmek, hayatınızı birleştirmek, bir yuva kurmak istiyorsunuz ama evlilik teklifini nasıl yapacağınızı bilemiyorsunuz. Sıradan teklifler size göre değil. Hayatınız boyunca unutmayacağınız, çocuklarınıza, torunlarınıza anlatacağınız bir anı olsun istiyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. İşte en yaratıcı, en özel romantik evlilik teklifi önerileri sizin için burada:

İşte sizin için Romantik Evlilik Teklifi Önerileri

* Kız arkadaşınızın okuduğunu bildiğiniz bir gazeteye tam sayfa bir ilan verin. Onu ne kadar çok sevdiğinizi ve hayatınızı onunla birleştirmek istediğinizi anlatan bir iki cümle ve belki ikinizin bir fotoğrafı. Böyle bir teklif karşısından duygulanmayacak kadın yok gibidir.

* Sevgilinizi canlı müzik dinleyebileceğiniz bir kulübe götürün. Gecenin ilerleyen saatlerinde önceden anlaştığınız solistten mikrofonu alın ve sahnede evlilik teklifinizi gerçekleştirin. Sahneden inip müstakbel eşinizin yanına gittiğinizde ise onun için aldığınız tek taş yüzüğü verebilirsiniz.

* Romantik bir not ve sonunda evlilik teklifi cümlenizi küçük bir kağıda yazıp sevgilinizin o sırada okumakta olduğu kitabın arasına yerleştirin. Zamanlamanızı, okumakta olduğu sayfanın birkaç sayfa ilerisine yerleştireceğiniz evlilik teklifi notunu bulduğunda yanında olacağınız şekilde ayarlayın.

* En romantik evlilik tekliflerinden biri: Onun için aldığınız tek taş pırlantayı o uyurken parmağına takın ve onu çiçekler, çilek, çikolata, şampanya ya da sevdiği başka şeyleri bir araya getirdiğiniz bir tepsi hazırladıktan sonra uyandırın. Önce başucunda gördüğü tepsiye şaşırıp sevinirken ardından parmağındaki alyansı fark edecek.

* Yine çok romantik bir teklif: Sevgiliniz duştayken yatak odasında tealight mumları yerde bir tektaş pırlanta alyans şekli oluşturacak şekilde dizin ve yakın. Ardından, o duştan çıkıp odasına giderken sigortadan tüm elektriği kapatın. Sevgiliniz önce elektrik kesildi zannedecek ama odaya girip yerdeki mumları gördüğünde çok ama çok mutlu olacaktır. Ardından gerçek tektaşı vermeyi de unutmayın tabii 🙂

* Oyun oynamayı seven bir çiftseniz, sevgilinizle adam asmaca oynayın. İlk bir iki seferde normal sorular sorun, ardından en beklemediği anda sorunuz “Benimle evlenir misin?” olsun. Emin olun kazansa da kaybetse de kelimeler ortaya çıkar çıkmaz sevinçle boynunuza atılacaktır.

* Birlikte bir tatile gidecekseniz, kalacağınız otelin yetkilileri ile önceden konuşup otel odasını çiçek yapraklarıyla süslemelerini, odaya şampanya, çilek ve çikolata koymalarını söyleyin. Çilek tabağının tam ortasında ise sevgiliniz için aldığınız ve önceden otele ulaştırdığınız tektaş alyans, kutusu kapalı bir şekilde yer almalı. Tatilinizi geçireceğiniz otele ulaşıp odaya girdiğinizde sevgiliniz dünyanın en mutlu kadınlarından biri olacak. İşte hem romantik, hem de şaşırtıcı bir evlilik teklifi!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!