Romantik Evlilik Teklifi Sözleri

Tüm hazırlıklarınızı tamamladınız ve hayatınızı birleştireceğiniz kişiye evlilik teklifi etmeye karar verdiniz. Bunu hangi cümlelerle yapacağınızdan pek emin değilsiniz. O zaman en romantik evlilik teklifi sözlerine şöyle bir göz atmaya ne dersiniz?

Hayatınızı birleştireceğiniz kişiye o malum soruyu sorarken tüm hazırlıkları eksiksiz ve tam olarak yapmalısınız. Unutulmaz bir evlilik teklifi hem sizin hem de sevdiğinizin zihninden silinmeyecek bir anı olarak kalacaktır. Yüzük, romantik bir ortam, centilmen bir beyfendi ve evlilik teklifi için hazırlanmış sözler. Bu noktada dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar olabilir. Öncelikle bir sözü alıntılamadan önce sevgilinizle olan geçmişiniz, ne yaşadığınız, ilk ne zaman ve nerede tanıştığınızı anlatan cümleler seçmeniz, anı daha romantik kılacaktır. Ancak elbette evlilik teklifi ederken onu etkileyeceğiniz cümleler de var. İşte sizin için derlediğimiz Romantik Evlilik Teklifi Sözleri:

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri

????????????????????????????????????

– Aldığım her nefeste, attığım her adımda, sabah her gözümü açtığımda ve gece uykuya daldığımda yanımda olmanı istiyorum. Benimle evlenir misin?

– Ben güzel şeyler anlatsam, sen hep gülsen. O güzel gülümsemen etrafa yayılsa. Sonuçta mutluluk bulaşıcı, başkalarına da bulaşsa…Tüm dünyayı kurtarabiliriz belki seninle. Benimle dünyayı kurtarmaya var mısın?

– Elimden pek bir şey gelmez benim. Ne beste yapabilirim seni anlatabilecek, ne de bir resim çizebilirim mutluluğu gösterecek. Ama bir hikayem var benim, içinde sadece prensesi eksik. Eğer tamamlanırsa efsane olacak, sonsuza dek yaşayacak. Hikayemdeki prensesim olur musun?

evlilik-teklifi

– Sabahları uyanıp, tek kişilik çay demlemekten sıkıldım. Yemeği hep az yapmaktan, hatta koltukta boylu boyuna uzanmaktan bile sıkıldım. Evimde bir ses olsun istiyorum, kendimden çok başkasını göreyim istiyorum. Beni bu sıkıntılarımdan ancak sen kurtarabilirsin. Benimle evlenir misin?

– Tanıştığımız ilk günü, gittiğimiz ilk filmi, dans ettiğimiz ilk şarkıyı ve hatta yürüdüğümüz yolları bile torunlarıma anlatmak istiyorum. Sen doğmamış çocuklarımın annesi, yarına olan inancım. Varlığımın ve kalbimin tek sahibi. Benimle evlenir misin?

– Seninle güldüm, seninle ağladım ben. Yaşamı sende bulup sende doğdum ben. Hiçbir şey tadımlık, bir anlık, bir adım sonrası yalnızlık olsun istemiyorum. Tüm aşkım, tüm varlığımla sorsam sana; benimle evlenir misin?

– Asaletim sadece aşkının tapınağına girdiğimde olacak içimde.Bir gün yıkılırsa bedenim başka ülkelerin çamurlu evlerinde: Bil ki bütün denizleri ayaklarına dökeceğim. Seni sonsuza dek yanımda görmek istiyorum. Benimle evlenir misin?

– Sana sonunu benim de bilmediğim, heyecanla beklediğim ve tüm kalbimle istediğim bir hikaye anlatmak istiyorum. Ama önce bir soruyu cevaplaman gerekiyor. Benimle evlenir misin?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!