Romantik Evlilik Teklifi Sözleri

Benimle en özgün şekilde evlenir misin? Evlilik teklifi nasıl en az saçma olur hakkında her şey.

Şimdiki zamanda düğünler o masum havasından çok şey kaybetti. Nedense bir kayıkla düğün salonunda bulunmak gibi garip fikirler günümüz gençliğine cazip geliyor. Gelin evinde birbirine çemkiren gelinler, A! ama benim evlilik teklifim daha güzel diyen kızlarımız. Romantizmin E5 kapatıp evlenme teklif eden ilginç fikirlerle dolu beyinler tarafından hunharca katledilmesi. Şimdi biraz özgün evlenme tekliflerine bakalım, Herkes Behzat ç gibi dobra olup Evlensene ya benle deyip çıtayı yükseltemiyor ama yine de onun kadar etkili olanları derlemek istedim. Romantik evlilik teklifi sözleri ile alakalı ilgi çekici maddeler.

1- Mekan önemli, siz siz olun sakın bir alışveriş merkezinin ortasında bunu denemeyin. Tam her yerden romantik şekilde çalgıcılar çıkarken, bir anda kendinizi bir anne kızın alışveriş kavgasında bulabilirsiniz. Evet bir ihtimal. Sonuçta Behzat Ç de bir dizi. Burada bunları hayal etmek bana düşer.

2- Evlenme teklifini bir kere yapın. Sonra şu devamlı, gereksiz evlenme teklif eden adam gibi boş boş bir sene beklersiniz. Hafızanızı zorlayın. Hatırladınız, değil mi? Hani şu gereksiz yere meşhur olan, neden böyle bir davranış gösterdiği anlaşılamayan evlilikten korkan adam. Elbette o will you marry me dedi. Bir Türk kızı asla kandırılamaz hem de bir sene boyunca. Bu tamamen imkansız.

3- Gelelim en can alıcı noktaya, Benimle evlenir misin den sonraki her söz bildiğin hikayedir. Geçelim bunları beyler lütfen. Laf salatası yaparak, belki kabul etmez alt metnine sığınmayalım lütfen. Hani hepimiz biliyoruz, eminim ki kim bulmuş şu evliliği modunda gezdiğiniz, rahatça anlamsız homurtular eşliğinde uyanmadığınız… Tamam tamam beyler gerçekten sizlere bir kastım yok. Sadece şakaydı, komik olmayan bir şaka. Zaman geçirmek için yaptıklarınız beni ilgilendirmez. Şimdi evinizin erkeği, yuvanızın içine türlü türlü çiçeklerle geleni olmaya adaysınız. Gelin hanım bu işin neresinde? Birazdan göreceğiz.

4- Özgün olmak istiyorsak, gelin hanımlar bu işin çok dışında kalmamalı. En iyisi beyler siz gelin hanımı iyi tanımaya çalışın. Onu hiç bir zaman tam olarak tanımayacaksınız. Bunu unutmayın, en azından elbet bir anda değil ama yıllarınızı verdiğiniz beraberliğin sonucu olacak evlilik teklifi bekleyişinden, minik bir bridezilla ya dönüşmek üzere mini mini tatlı mı tatlı bir eş adayınız var. Evet beyler garip garip evlenme teklifleri etmeyin. Her şeyin en doğalı en romantik olanıdır. Evlenme teklif edeceğim diye uçan adam Sabri gibi olmayı bakın nerede olduğundan kimsenin haberi yok. Nerede kalmıştık, gelin hanımı olaydan uzak tutmayın. Onunla alışverişte kuyumcuya birlikte gitmeli ve sözde bozduracağınız altını beklemesini sağlamalısınız. Bu arada işte sizin o saçma fikirlerinizle alakası olmayan planımız devreye giriyor. İşte tam orada tam tezgahın üzerinde müstakbel eş adayının bayılacağı yüzükler, acaba hangisi olacak? Evet cep telefonuyla oynayan sandalyenin üzerindeki sevgilinizin yanınıza gelmesi için bu an doğru an. Bunu önceden kuyumcuyla konuşup ayarlayacağınızı söylememe gerek yok sanırım. Bu şirin planda eş adayınızın gözünü alamadığı bembeyaz parlayan, işte o doğru yüzük. Hayallerindeki yüzük ile ne derseniz deyin kabul olacaktır. Kendinizi sıkmayın ve ona sevdiğini söyleyin. En önemlisi bu. Doğallık kazansın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!