Romantik Evlilik Teklifi Sözleri

Elbette, elinizde yüzükle tek dizinizin üzerine çökmek her şeyi anlatıyor. Ama o anı büyülemek için ve unutulmaz bir hale getirmek için en romantik evlilik teklifi sözlerine ihtiyacınız var. Kendinize çok güveniyor olsanız bile o anlarda heyecanlanacaksınız. Düşünmeniz gereken bazı kilit noktalar size uygun kelimeleri bir araya getirmek için yardımcı olacaktır. İlk gördüğünüz an, hayatınızı beraber geçirmeye karar verdiğiniz an, paylaştığınız düşünceler, ortak hayalleriniz, tanıştıktan sonra hayatınızda değişen şeyler gibi bir çok detayı gözden geçirmeniz gerekiyor. Bulduğunuz sözcüklere, sizlerle paylaştığımız romantik evlilik teklifi sözlerini de eklerseniz oldukça büyülü bir an yaratabilirisiniz. Hem orijinal hem de en romantik evlilik teklifi sözleri için bizden yardım alabilirsiniz.

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 1- Bu dünyada yüzümü güldüren çok fazla insan var ama kalbimi bir tek sen güldürebiliyorsun. Benimle evlenir misin?

 

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 2-Eğer sevginin, aşkın, dostluğun ve mutluluğun ne olduğunu biliyorsam, senin sayende biliyorum. Sonsuza dek seni hiç yalnız bırakmamama izin verir misin?

 

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 3- Bazen bir hikaye tutuşmuş iki eldir, bu hikayenin başrolünde benimle olmak ister misin?

 

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 4- O kadar güzel gülüyorsun ki yağmur başlıyor. Benim de seninle gülmeme izin verir misin?

 

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 5- Eğer senin bir parçan olmam gerekseydi, göz yaşların olurdum. Kalbinden gelip, gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak ve dudaklarında ölmek için. Benimle bir bütün olmaya var mısın?

 

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 6-Aşk, hiç yoktan köprüler yaratandır; aşk, karanlık yüzünden ertelenmeyecek tek oyundur. Sonsuza dek bu oyuna benimle var mısın?

 

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 7- Eğer seni sevmek ve nefes almak arasında seçim yapmam gerekseydi, son nefesimi “seni seviyorum” demek için kullanırdım. Son nefesimi verene kadar birlikte olmak için, benimle evlenir misin?

 

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 8- Çoğu zaman uykuya dalmak istemiyorum, sana aşık olmanın gerçekliği rüyalarımdan çok daha harika. Bu rüya sonsuza dek sürsün diye, benimle sonsuz bir uykuya dalmaya ne dersin?

 

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 9- Dünya için sadece bir insan olabilirsin. Ama sen benim için tüm dünyasın.

 

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri 10- Beni her gülümsetmende gökyüzüne uzanıp bir yıldız toplayabilseydim, bütün galaksi şimdi avucunun içinde olurdu.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!