Romantik Evlilik Teklifi Videoları

Kimileri su altında, kimileri gökyüzünde, kimileri ise romantik bir gecede… Hemen hemen her genç kızın bir evlilik teklifi hayali vardır. Özellikle bu anın hayatlarındaki en romantik an olmasını diler.

Will-You-Marry-Me-Valentine

Genç kızlar için evlilik teklifleri büyük bir merak ve beklenti unsuru içerse de erkekler için bu durum daha farklıdır. Beklentileri karşılayabilecek sıra dışı bir evlilik teklifi yöntemi bulmak, bazı erkekler için oldukça zor olsa gerek. Zaten haksız da sayılmazlar. Çünkü öyle evlilik teklifleri var ki ister istemez çıtayı bir hayli yükseltmişler.

Gelin o tekliflere birlikte göz atalım.

Bir aşık bu teklifi keyifli bir vapur yolculuğunda gerçekleştirmeye karar vermiş. Üstelik bunun için de bir hayli hazırlık yapmış.

Hatta evlilik teklifini sanata dönüştürüp, tiyatro sahnesinde gerçekleştirenler bile var. Buna vesile olan tiyatro oyuncularını da tebrik etmek lazım.

Bu Türk askeri ise romantizme ayrı bir boyut kazandırmış. Görev yaptığı kışlada ciddi bir hazırlık yapan romantik asker, sevgilisine kalabalık bir bölüğün önünde evlenme teklifi gerçekleştirmiş.

Bu teklifi gökyüzünde yaparak çıtayı gerçek anlamda yükseltmiş olanlar da var. Genç pilot Ali Kuzey, sevgilisine uçakta yolcuların önünde romantik bir evlilik teklifi gerçekleştirmiş. Yoluların şaşkın bakışları da izlemeye değer.

Peki siz sevgilinizi evlilik teklifinizle şaşırtmak için bunu yapacak cesarete sahip misiniz? (Sevgiliniz veya nişanlınızın kalp rahatsızlığı varsa tavsiye edilmez)

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!