Romantik Gelinlere Özel 5 Gelin Saçı Modeli

Yıllar yılı elinize geçen her tül parçasından hayali bir duvak yarattıysanız siz romantik bir gelin olacaksınız demektir. O halde gelinlikten aksesuarlara, ayakkabıdan gelin çiçeğine kadar her yerde romantik rüzgarlar estirmek de en doğal hakkınız. Tüm bunlar tamam da peki ya saçınız ve makyajınız? Onların da bu romantik rüzgarların peşine takılması gerekmiyor mu? Biz yanıt verelim: baştan ayağa romantik görünmek istiyorsanız kesinlikle öyle olması gerekiyor. Mesela işe saç modelinize karar vererek başlayabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz 5 romantik gelin saçı da ilham verir belki.

romantik-kapak

Zamanın Hızını Helenistik Bir Gelin Saçı İle Durdurun

Helenistik çağa dönüp o yılların havasından ilham almaya ne dersiniz? Mesela o dönemler kullanılan saç aksesuarları, sizi romantik bir gelin saçına ulaştırabilir. Su dalgaları ile yandan toplanmış bir topuz ve bronz bir saç aksesuarı… Üstelik böylesine romantik bir gelin saçı modeli için saatlerinizi vermenize de gerek yok. Eğer kuaför için doğru adresi seçerseniz kısacık bir zaman içerisinde saçlarınızda Helenistik rüzgarlar estirebilirsiniz.

romantik-1

Hem Şık Hem Zarif Hem de Romantik

Romantik bir gelin saçına ulaşmak sandığınız kadar zor değil. Yüz tipinize uygun modeli bulup saç aksesuarları konusunda da iyi bir seçim yaparsanız düşlediğiniz model çok uzakta değil demektir. Mesela yuvarlak bir yüz tipine sahipseniz yarım toplanmış iri dalgaları özgürce kullanabilirsiniz. Dalgalarınızın üzerine takacağınız taşlı bir toka ise şıklığınızı tamamlayan bir parça olacaktır.

romantik-2

İlkbahar Renklerinden İlham Alın

İlkbahar aylarında evlenecek bir gelin adayıysanız sizden şanslısı yok diyebiliriz. Baharın tüm renklerini özgürce kullanabilirsiniz çünkü. Örgülü bir topuzun arasına iliştirilmiş taze bahar çiçekleri ne de harika görünür mesela. Çiçek seçiminizi yaparken saç renginizle uyumlu olmasına da özen göstermeyi unutmayın. Özenle toplanmış bir saç ve kır çiçekleri… Romantik bir gelin saçına sahip olmak için gereken her şey tam karşınızda!

romantik-3

Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarın

Kim demiş iddialı saç renkleri ile romantik olamayacağınızı? Olursunuz. Üstelik öylesine güzel olursunuz ki saç konusunda cesur olamayanlara bile ilham verirsiniz. Örneğin kızılın tonlarını saçlarınızda taşıyorsanız gelin saçı için büyük bir çaba göstermenize bile gerek yoktur. Yana alınmış dalgalı bir model, hem romantik hem de sıra dışı görünmeniz için yeterli olacaktır zaten.

romantik-4

Gelinliğini Saçlarının Gölgesi Altında Bırakmak İstemeyen Gelinler İçin…

Eğer hayalinizdeki gelinlik gösterişli bir modelse ve siz aynı zamanda romantik bir gelin olmayı da kafanıza koyduysanız saç modelinizin ihtişamlı olmamasına özen gösterin. Klasik formlarla toplanmış şık bir topuz tercih edebilirsiniz mesela. Saç aksesuarı olarak da yalnızca duvak kullanmanız yeterli. Aksi halde ihtişamlı bir saç modeli ve gösterişli bir gelinliğin karmaşası arasında kalan bir geline dönüşebilirsiniz.

romantik-5

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!