Romantik Gelinlik Modelleri

Biraz etkileyici biraz masum en çok da romantik… Gelinliğinizle ilgili duymak istediğiniz şeyler tam olarak bunlar, değil mi? Düğün geceniz sizin masalınız ve o masalın prensesi sizden başkası değil… Bu yüzden dilediğinizce şımarabilirsiniz, hem bu sizin en mutlu gününüz! Masalın en güzel kahramanı olduğunuza göre size en çok romantik bir gelinlik modeli yakışır. Ayaklarınızı biraz yerden kesmenin vakti geldi çünkü aylarca hatta yıllarca bugünü beklediniz. Şimdi çocukluk hayallerinizdeki o su gibi gelinliği seçmenin zamanı geldi! Biz sizin için biraz araştırdık ve en az çocukluk düşlerinizdeki kadar muhteşem en romantik gelinlik modellerini bir araya getirdik! Hala karar veremediyseniz telaş yapmanıza gerek yok, aradığınız gelinlik modelleri bu yazıda!

Zarafete Açılan Pencereler

Romantik bir gelinlik düşleyen her genç kızın aklında mutlaka dantelli bir model vardır. Çünkü dantel gelinliklere öylesine yakışıyor ki ondan vazgeçemiyoruz. Peki danteli sırt dekoltenizde kullanmaya ne dersiniz? Prenses model bir gelinliğin sırt dekoltesine çok yakışır mesela. Ya da gelinliğin ağırlığından uzak durmak isteyen romantik gelinlerden olmak istiyorsanız dantelli, derin sırt dekolteli vintage bir model ışıltınızı yansıtabilir. İkisi de size göre değilse ve sade bir nikahla ilk adımı atıyorsanız romantik bir gelinliğin sırtında ağlarla örülü dantellerin üzerinde minik çiçeklerin açtığı bir sırt penceresi şıklığınıza şıklık katabilir.

Uçuş Uçuş Tüller mi, Bahar Çiçekleri mi?

Romantik bir gelinlik modeline ulaşmak sandığınız kadar zor değil. Neredeyse tüm gelinlik modelleri içerisinde romantik bir gelinlik modeli mutlaka var! Yeter ki seçiminizi vücut tipinize ve tarzınıza göre yapın! Örneğin kat kat tüllerle hareketlendirilmiş kabarık bir gelinlik için küçük bir taş detayı oldukça romantik bir hava katacaktır. Veya çiçeklerin serpiştirildiği nefis bir gelinlik modeli ile herkesi büyüleyen romantik bir gelin olabilirsiniz.

Dantellerle Gelen Romantizm

Her gelin adayı muhteşem görünmek ister! Ama romantik komedi filmlerinde bile elinden mendil düşmeyenlerdenseniz daha seçici bir gelin adayı olduğunuz bir gerçek. Gelinlik seçimi için aylardır karar veremediğinizi biliyoruz. Çünkü her şey tıpkı düşlerinizdeki gibi olmazsa düğün başlamadan, hiç sırası olmayan bir ağlama nöbetine kapılabileceğinizi biliyorsunuz. Bu yüzden gelinliğin içinde modern prenses masalını yaşamalısınız. Ama durum sandığınız kadar zor değil, en az sizin kadar romantik gelinlik modelleri de var elbette. Üstelik dantellerin başrolü oynadığı bu gelinliklerin içinde su gibi görüneceksiniz. Mesela kısa kollu harika bir gelinlik nasıl olur? Üstelik bir de romantik hava katan dantelli bir model olsa! Ya da Fransa sokaklarının romantik havasını taşıyan dantelli bir gelinlik modeli de karar vermenize yardımcı olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!